Zuzana Bydžovská slaví své 62. narozeniny. Vychovala nejen své děti, ale za své si vzala dvě děti z Ugandy

Zuzana Bydžovská, talentovaná česká herečka, oslavila 10. října své 62. narozeniny. Bydžovská je známá nejen pro své významné herecké dílo, ale také pro svůj zájem o akvaristiku a hlavně pro své velké srdce. V průběhu svého života vychovala nejen své dvě biologické děti, ale také dvě děti z Afriky, které adoptovala v rámci programu Adopce na dálku.

Bydžovská se narodila v Mostě v roce 1961 do rodiny lékařů, avšak svůj život chtěla věnovat umění, nikoli medicíně. Absolvovala Státní konzervatoř v Praze a stala se úspěšnou herečkou, která je držitelkou tří Českých lvů.

Její osobní život byl méně úspěšný než kariéra. Po rozpadu prvního manželství s grafikem Jaroslavem Pružincem, s nímž má dceru Doru, se zamilovala do kolegy Miroslava Etzlera. Z jejich vztahu se narodil syn Kristián, ale Etzler se posléze zamiloval do kolegyně Vilmy Cibulkové a Bydžovskou opustil. Tuto zradu dodnes neodpustila ani Bydžovská, ani jejich syn.

Když její děti vyletěly z hnízda a stali se z nich dospělí lidé, rozhodla se Bydžovská k záslužnému činu. Za své vzala dvě děti z Ugandy v rámci programu Adopce na dálku. Prvním byl chlapec jménem Livingstone a následovala holčička Ester. Peníze, které posílá do Ugandy, slouží nejen na školní docházku a mimoškolní aktivity těchto dětí, ale také na jejich zdravotní péči.

Tento čin dosvědčuje velkodušnost Bydžovské, která se rozhodla poskytnout podporu dětem, které potřebují pomoc nejvíc. I přes všechny obtíže, které jí život přinesl, se nenechala odradit a ukázala svou silnou a odhodlanou povahu. Ve svých 62 letech slaví své narozeniny jako uznávaná herečka a milující matka čtyř dětí.

Související Příspěvky