Elitní advokátka Agátě naložila a… Drsný vzkaz pro Soukupa kvůli dceři: Má na to opravdu žaludek?!

Co odhalila elitní právnička o bitvě o Rozárku mezi Agátou a Soukupem. Opravdu hustý!

Když Agáta Hanychová na sociálních sítích oznámila krach vztahu s Jaromírem Soukupem, tvrdila, že se rozešli jako rozumní lidé, kteří zjistili, že k sobě nepatří. Nechtěla zpočátku mluvit o důvodech rozchodu, ale po několika týdnech přiznala, že její starší děti byly nešťastné, nevycházely se Soukupem, který na ně měl křičet.

Samozřejmě, že samotný rozchod iniciovaný Agátou Soukupa urazil a takové výroky ho také docela vytočily. Agáta nebrání Soukupovi, aby se s její dcerou vídal. U soudu se Soukup snaží dostat jejich šestiletou dceru Rozárku do společné péče s tím, že by se nebránil tomu, aby byla Rozárce svěřena do výlučné péče. Mezitím může mít Soukup podle předběžného opatření Rozárku u sebe třikrát týdně a také každý druhý víkend.

Elitní česká právnička, která zastupovala několik slavných tatínků ve sporu o děti se svými partnery, nyní komentovala řešení sporu. A podala si Agátu i Soukupa. „Podívala jsem se na předběžné opatření a přečetla si, co o sobě řekli. Oba se chovají jako úplní idioti tím, že na sebe házejí špínu. Dokážu si představit, jak Soukup křičí na své děti. Ale jeho oznámení, že omezí natáčení kvůli střídavé péči o půlroční holčičku, ať už je kojená nebo ne, mi připadá úplně mimo. Znám jedinou soudkyni na Praze 5, která by měla mít žaludek to podepsat,“ řekla právnička, která si nepřála být jmenována, aby ochránila svou praxi. Její identita je však nám známa.

„Pokud nechtějí dítěti ublížit, musí se domluvit, bez toho se to neobejde. Ona mu musí vyjít ve všem vstříct a on jí bude respektovat jako matku, která se dokáže postarat o tři děti. Malé dítě vycítí nepohodu. Soukup to všechno dělá schválně,“ řekla advokátka.

V tomto případě je podle advokátky v zájmu dítěte, aby bylo s matkou. „Do prvního roku věku musí být dítě hlavně s maminkou. To je pro něj nejdůležitější,“ dodává s tím, že jeho otec má pochopitelně svá nezpochybnitelná práva. „Otec má práva, může dítě vidět a věnovat se mu,“ říká advokátka s tím, že pokud předběžné opatření stanoví, že takto malé dítě má podle jejích tvrzení a zkušeností strávit noc bez matky v domě svého otce, je zřejmé, že soudce je proti Hanychové podjatý. „Je to hodně na hraně. Nevím o nikom, kdo by to s čistým svědomím podepsal. Soudkyně je velmi hustá,“ uzavřela právnička.

Související Příspěvky