NÁHLA SMRT známého šéfkuchaře (†61): Zabila ho alergická reakce!

Fanoušci a kolegové jsou velmi smutní! Michael Chiarello je známý a uznávaný šéfkuchař za tímto skvělým napajedlem. Jeho televizní show dokonce získala prestižní cenu Emmy. Zahraniční média jsou však v těchto dnech plná smutných zpráv. Jednašedesátiletý kuchař ale náhle zemřel. Zprávy o smrti oblíbeného televizního šéfkuchaře byly potvrzeny v oficiálním prohlášení společnosti, kterou založil. Michael Chiarello zemřel v sobotu v Queen’s Medical Center v Napo Valley, obklopen svými blízkými, uvádí TMZ.

Michael Chiarello byl odvezen do nemocnice kvůli akutní alergické reakci, která následně vyústila do anafylaktického šoku. Co u něj vyvolalo zmíněnou alergii, dosud neznámo.

„Jsme hluboce zarmouceni nad smrtí našeho milovaného Michaela. Sbližoval lidi díky společné radosti z jídla a u stolu vytvářel vždy nezapomenutelné vzpomínky,“  zní také mimo jiné v daném stanovisku.

Michael šéfkuchař účinkoval ve více televizních pořadech. Jeho kulinářská show s názvem Easy Enterifying With Michael Chiarello se vysílala 10 sezón a získala prestižní cenu Emmy. 61letý Michael po sobě zanechal manželku a čtyři děti.

Související Příspěvky