Anička Slováčková promluvila po první chemoterapii! Její bývalý přítel se podělil o to, co Anička potřebuje teď nejvíce !

Po šokujícím a nečekaném oznámení Aničky Slováčkové (28) druhý den po křtu jejího nového alba, že se jí rakovina vrátila po necelých 4 letech, čekali všichni její příznivci, že je bude informovat o léčbě.

Dostala od nich tolik zpráv o jejich obrovské podpoře, že se jí to dotklo. Anička nezklamala a hned po první dávce chemoterapie se ozvala na svém instagramovém profilu. Zároveň všem poděkovala za zájem a empatii. Ozval se i její bývalý přítel Milan Peroutka (33).

Zprávu o tom, že se Aničce Slováčkové po několika letech vrátila rakovina, ale tentokrát ne v prsu, ale seděla na plicích, přijali samozřejmě nejhůře její nejbližší. Zatímco matka Dagmar Patrasová zůstala beze slov, hluboce zasažena strachem o svou milovanou dceru, její otec Felix Slováček promluvil. „Cítím se naštvaný. Ale zároveň se také bojím. A myslím, že budeme potřebovat hodně, hodně, hodně štěstí,“ řekl hudebník a dodal, že stále neví, jak reagovat a přiznal i slzy. „Ale zase se klepu, protože vím, že musím začít pracovat a starat se o to, jak té dívce pomoci,“ tvrdil odhodlaný hudebník.

Hned druhý den po oznámení Aničkou, že má rakovinu plic, podstoupila první dávku chemoterapie. Na svém instagramovém profilu se pak ukázala v posteli se svým věrnou fdenkou Jindřiškou, aby všem příznivcům poděkovala za podporu. „Je to neskutečné. Strašně mě to dojímá a nevím, co na to říct. Takže nejlepší je jen poděkovat,“ řekla Anička s pokorou sobě vlastní. „Zkusíme to. My všichni, kteří nyní procházíme cestou osudu, to zvládneme,“ dodala. Ona sama však již preventivně přistoupila k výraznému zkrácení vlasů, aby nevypadávaly v chomáčích, jak se svěřila.

Její bývalý přítel, se kterým jsou si stále blízcí, Milan Peroutka, byl mezi prvními, kdo se dozvěděl o její těžké diagnóze, který jí zazpíval při křtu nového alba. „Věděl jsem, že Anička se rozhodla, myslím, že správně, že to chce říct po této události, aby to nebylo zaměřeno jen na to a že si to užila jako zpěvačka a dívka, která tvrdě pracovala, aby ten křest měla. Byla to fuška, je to opravdu práce udělat celý koncert. Přišli jsme ji a celou rodinu podpořit,“ řekl.

Také prozradil svým příznivcům, jak nejlépe mohou Aničku podpořit. „Jsem přesvědčený, že každé milé slovo Aničce určitě pomůže… Myslím, že tato práce jí dává sílu a samozřejmě každé hezké slovo vždy potěší… Ale nakonec je to ona a její tělo, kdo pro to zůstává a musí s tím bojovat nejvíce. Takže doufám, že s tím bojuje a všichni ji podporujeme, jsme tu pro ni,“ povzbudil kamarádku, která ho v jeho coming outu podporovala už v tom, když se v létě zaregistroval a symbolicky oženil se svým přítelem Davidem.

 

Související Příspěvky