Dopita to s Hanychovou myslí vážně ! Zásnuby, svatba a možná i miminko!

Jestli se dá říct, že se někdo jednou nebo dvakrát otřásl z každého rozchodu, tak je to určitě Agáta Hanychová. A to i v případě vážnějších vztahů, než je jen její obvyklá tříměsíční aféra. Po rozchodu s otcem třetí dcery Jaromírem Soukupem se téměř okamžitě dala dohromady s otcem svého prvního syna Miroslavem Dopitou. A zdá se, že to nebyla jen takové „foukání bolístek“, ale opravdu to myslí vážně. Hvězdy to také zaznamenávají.
Po měsíci od předpovědi slavné kartářky Sonii Humlové o Agatě Hanychové (38) a jejím budoucím vztahu, kdy předpověděla slavného a bohatého sportovce, nyní navázala na vztah s Mirkem Dopitou (39). Vzhledem k tomu, že není slavným sportovcem, ani bohatým, neměl by být ještě tím pravým, ale věštkyně se rychle přizpůsobila nové situaci. Nový pár a jejich budoucnost vidí pozitivně v kartách a nevyloučila ani jejich sňatek nebo další dítě. Tak snad to pro ně dobře dopadne a Agáta se konečně usadí a bude spokojená.

„Agáta a Mirko našli štěstí, které hledala od jejich rozchodu. Když se podíváme na muže, kteří mohou být v jejím životě považováni za fatální, tedy na pana Dopitu, Prachaře a Soukupa, všichni mají podobné znaky a atributy. Na kartách vidím, že Agáta i Mirek považují svůj rozchod za chybu, ale v té době byli oba mladí a nedokázali se se situací jinak vyrovnat. Je fajn, že se k sobě vrátili a mohou obnovit svou lásku ve chvíli, kdy jsou oba rozumnější a budou se v určitých situacích chovat jinak než předtím,“ řekla, ale jako by jen opakovala to, co ti dva zmínili na Hanychově novém profilu rodiny Agáty.

Přestože Agáta má s Dopitou jen jednoho syna, rodina je kompletní s jejími dvěma dcerami:

Pak ale Humlová zamířila dál do budoucnosti, kde viděla jejich svatbu. „Otázku svatby jsem viděla, když byla s Jaromírem Soukupem, myslím, že v jejich vztahu byl moment, kdy mu kývla na potenciální nabídku k sňatku. Karty říkají, že žádost o Mirkovu ruku nic nezkazí, naopak. Myslím, že Agáta žije pro rodinu, miluje být zase něčí manželkou a je to něco, co jí sám Dopita může ukázat, že se změnil a myslí to s Agátou vážně,“ přemítala a přidala dobrou radu pro Dopitu a také se podívala na možné čtvrté dítě. „Oba se umí, hodně zamilovat. Ve chvíli, kdy budou šťastní a slepí láskou, budou mít zase společné miminko,“ říká Humlová, ale absolutní jistota neexistuje.

Celkově hodnotila šance slavného páru na vztah a jeho budoucnost pozitivně. „Vnímám vztah jako velký posun, symbol toho, jak oba dospěli jako jednotlivci. Určitě spolu budou hodně cestovat, budou si rozumět. Problém vidím, když se jeden z nich vrátí do starých kolejí. Je důležité, aby si oba od začátku stanovili hranice, které toho druhého nenechají projít. Tentokrát je cílem mírový a harmonický vztah, ne další bouřlivé tornádo,“ řekla zkušená kartářka, která byla podobně optimistická ohledně vztahu Agáty a Soukupa. No, jak se říká, je to opravdu ve hvězdách, jak to dopadne pro nestálou Hanychovou tentokrát.

Související Příspěvky