OBROVSKÉ NEŠTĚSTÍ : Pád letadla má dvě oběti. Letadlo patřilo moderátorovi Danovi Danglovi !

Týden ukončilo obrovsské neštěstí! Všechny záchranné složky v uplynulých hodinách zasahovaly při neštěstí.U Senici v části Čáčov v neděli podvečer spadlo malé letadlo jednomotorové OM-MIR, typ WT9 Dynamic, které mělo podle svědků události proletět přes obydlené domy a vzápětí se z nezjištěných příčin zhroutit v těsné blízkosti oplocení jednoho z domů. Informace hovoří o tom, že patřilo moderátorovi a herci Danu Danglovi. Při nehodě zemřeli dva lidé!

Podle slovenského zdroje mělo letadlo předvádět akrobatické manévry, při kterých pilot ztratil kontrolu nad strojem. Uvádí se, že letadlo patří firmě známého slovenského herce a moderátora Dana Dangla. Na jeho palubě se však on NENACHÁZAL. \“Promiňte, nejsem momentálně ve stavu se k tomu vyjadřovat,\“ reagoval na tragickou událost známý Slovák.

„Policie přijala z linky 112 v 18:33 informaci o pádu ultra lehkého letadla ve městě Senica, část Čáčov, mimo obydlenou část města. Na místo události jsme okamžitě vyslali nejbližší hlídky, které prověřují prvotní informace, stav posádky i okolnosti, za kterých došlo k jeho zhroucení,“ uvedla trnavská krajská policie.

Související Příspěvky