A je to venku! Hanychová šokuje, opět je zadaná: Dopita to není, kdo to tedy je ?

Agáta Hanychová se svěřila, že už není sama.

Jako matka tří dětí ví, jak to rozproudit. Muži jsou velmi důležitou součástí života Agáty Hanychové, i když zatím na ně moc štěstí neměla. Mohla je alespoň trochu využít, vždyť měla tři krásné zdravé děti. A k povšimnutí na sociálních sítích jí jistě pomáhá i fakt, že má vedle sebe neustále muže.

Před nedávnem Agáta všechny šokovala, když takto svým „holčičkám“ oznámila, že jí kráčel i vztah s otcem jejího třetího dítěte, dcerky Rozárky, mediálním magnátem Jaromírem Sokupem. Ale zatímco Agáta se po rozchodu poměrně rychle posbírala a funguje jako máma svých dětí, jako influencerka, na Soukupovi je vidět, že krach vztahu nese o poznání hůře.

O Agátě se dokonce začalo šeptat, že se dala zpátky dohromady s otcem svého prvorozeného syna Kryšpina Mirkem Dopitem, který se aktuálně rozvádí s manželkou Terezou a dokonce přespává v domě u Agáty v Kryšpínově pokoji. Agáta v nedávném živém vysílání na sociální síti prozradila, že si zrušila účet na seznamce na Tinderu, protože ho už nepotřebuje, neboť je zadána. Ale Dopita jí současným partnerem prý není. Kdo je tedy ten muž?

Související Příspěvky