Prachař se svojí přítelkyní Sandevou šokují ! Vůbec spolu nemluví, Jakub mluví o konci!

O páru, který tvoří herci Jakub Prachař (40) a Sara Sandeva (26), se začalo mluvit v souvislosti s jejich vztahem před více než dvěma lety.
Tehdy spolu natáčeli detektivní seriál Dvojka na zabití a začalo to mezi nimi jiskřit. Prachař byl po rozvodu s Agátou Hanychovou (38) a krátké epizodě s modelkou Denisou Dvořákovou (34) sám, Sandeva se těsně před natáčením rozešla s fotbalistou Václavem Černým. Dali se dohromady a jejich láska od té doby kvete. V současné době budou opět tvořit partnery před kamerou.

Natáčení pokračování úspěšného detektivního seriálu Dvojka na zabití je již v plném proudu, jak prozradili jeho hlavní představitelé Jakub Prachař a Sara Sandeva. V seriálu, v rolích detektivů z jednoho oddělení, kde neustále kopou do sebe a zdá se, že v soukromí se to neliší. „Doma spolu nemluvíme, je tam ticho jako v hrobě,“ nečekaně prozradil herec v rozhovoru.

Je však téměř jisté, že když Jakub Prachař začne něco komentovat, je třeba jeho slova brát do značné perspektivy. Ví se o něm přinejmenším od doby, kdy působil v recesistické skupině Nightwork, jejíž motto bylo, že co nešokuje, nikoho to nezajímá.
Jak se ukázalo, nyní má po svém boku skvělou partnerku, která přijala jeho způsob komunikace.

Důkazem toho je její rychlé vysvětlení, proč jsou údajně doma potichu. „Nerozumí makedonsky, takže si nemůžeme moc povídat,“ dodala žertem. Oba jsou temperamentní, takže se říká, že ne všechno mezi nimi se vždy odehrává v klidu a harmonii. „Ten, kdo žije celý život v míru, bude dotázán na první problém. Budeme mluvit o všem. To je myslím hezké,“ pokračoval Jakub vážněji. Ale že se mohou tu a tam pohádat, loni předvedli přímo na ulici, ale zřejmě to nebylo nic zásadního, protože idyla pokračuje a všichni čekají na oznámení termínu svatby.

Doufejme, že jejich plány na společnou budoucnost nebudou zmařeny společným natáčením, když spolu opravdu tráví 24 hodin denně – doma i v práci. Natáčení pokračování Dvojky na zabití navíc pro Prachaře nezačalo zrovna šťastně. Problémy prý začaly hned s první klapkou. „Hned jsem se zranil. Takže se to chýlí ke konci,“ poznamenal herec se smíchem a obviňoval z toho svůj věk. „Bylo mi už přes čtyřicet, takže jsem se měl rozcvičit. Jakmile jsem se rozjel, píchlo mě v lýtku, což se mi v životě nestalo,“ vysvětlil. Sara je ohledně natáčení optimističtější. „Ještě jsem nic neudělala, zatím jsem v pohodě, ale Kuby je mi líto. Doufám, že to všichni zvládneme,“ řekla s empatií. A doufejme, že to bude stejné i v jejich soukromí.

Související Příspěvky