Třetí svatba! Lucie Bílá překvapila upřímným přiznáním !

Zpěvačka Lucie Bílá má už osm let velkou podporu ve svém partnerovi Radek Filipim (40). Nejen, že bydlí ve stejné domácnosti, ale Radek také pracuje jako Lucčin road manager a dohlíží na to, aby bylo vše zařízeno tak, aby se během představení mohla soustředit jen na zpěv.

Je vidět, že si dobře rozumí a velmi se milují. Navzdory tomu se zpěvák ještě nerozhodl oženit. Po pouhém roce randění ji požádal o ruku.

V posledních letech se Lucie Bílá vždy zpovídala o takové době, na výročí seznámení s Radkem Filipim, o jejich vztahu, ale obvykle se nevyhýbá otázce, proč se již nevzali. Oba si čas od času vyznávají lásku na sociálních sítích, podporují se, rozumějí si, takže se zdá přirozené, že mnozí zpečetí svůj vztah manželstvím. „Vím, že by se to lidem líbilo, ale nespěcháme. Vždyť jsme spolu teprve osm let. Teprve se poznáváme. Nechtěla bych to ničím kazit, ale miluju ho,“ přiznala Lucie upřímně, ale se zjevnou dávkou humoru, proč si Radka ještě nevzala.

„Víte, když to zkusíte dvakrát, najednou zjistíte, že svatební album v knihovně je v pořádku, ale není to důležité. Pro mě je důležité, aby za mnou stál a měl mě rád, což samozřejmě má, protože nikdo jiný by mi to nedal. Na svatbu nespěchám,“ přiznala před časem upřímně. Velmi podobně se vyjádřila i loni: „Myslím, že je ještě čas… Takhle je to krásné, tak proč to měnit!“ Letos odhalila také recept, jak udržet spokojenost a harmonii ve vztahu. „Nehádáme se, nemáme k tomu důvod. Pokud existuje klíč, když milujete druhou osobu, dejte jí vědět a řekněte jí to. Není to dané,“ řekla zkušená Lucie.

Jak je známo, již seznámení s Radkem bylo poněkud osudové. „Radka jsem poprvé viděla zezadu. Byla jsem na obnovené premiéře a utíkala jsem před davem lidí a schovávala se za nejvyšším chlapem. Byl tam s maminkou a já se hned představila jako nová nevěsta. Řekla jsem lidem, že jsem tady se svým novým chlapcem a chci mít klid,“ vzpomínala na okamžik, kdy v podstatě říkala pravdu, jen to v tu chvíli nevěděla.
Po počátečním nadšení pro jejich vztah však v roce 2017 nastala krize a včas se rozešli. Zdá se, že po různých rozhovorech začala Lucka pochybovat o jeho upřímnosti a už neviděla perspektivu ve svém vztahu s Radkem. Nepochybně také kvůli tvrdé realitě, že už spolu nebudou mít dítě. Radek ale za Lucku bojoval a přesvědčil ji, aby to zkusila znovu. Zatím jim to funguje, za což je vděčná. A možná se jednoho dne vezmou, i když v tomto případě opravdu není důvod, aby něco měnili ve svém skvělém vztahu.

Související Příspěvky