Čerstvý ženáč Brzobohatý šokuje! Plán na změnu příjmení podle manželky – Ondřej Písařovic?!

Natož ve společnosti svých přátel a vrstevníků Libora Boučka (42) nebo Jakuba Prachaře (40). Spolu s nimi vystupuje také v zábavném pořadu Inkognito na, kde se nedávno objevil jako čerstvá ženáč se svou novou ženou Danielou Písařovicovou (44), která byla představena jako Brzobohatá. Ale nebyla by to tahle banda, kdyby si z toho taky nedělali legraci.

Dalo se očekávat, že vstup do třetího manželství Ondřeje Brzobohatého nebude jen sentimentální záležitostí jeho nejlepších přátel Libora Boučka a Jakuba Prachaře, i když Liborův oduševnělý komentář k jeho svatbě dojal snad každého.

V pořadu Inkognito, kam novomanželé zamířili ihned po příjezdu ze svatby v Itálii, se rozvinula debata na téma jejich příjmení. Daniela Písařovicová potvrdila, že ho změnila na Brzobohatá.

Hned poté si vzal slovo i Ondra, kterého velmi překvapila jeho verze o změně příjmení. „Do poslední chvíle jsme váhali, jestli budu Ondřej Písařovic,“ přiznal nečekaně, stejně jako při rozhodování o obecně uznávaném zvyku, že si žena změní příjmení na mužské. Toto vyznání vyvolalo mezi přítomnými velké pobavení. „To ale Danielin otec nechtěl,“ vysvětlil za Ondru Jakub Prachař, který si je dobře vědom svého soukromí, ale dá se předpokládat, že to asi nebude úplně pravda. Prachař se pravděpodobně brzy ožení, po Agátě Hanychové zkusí štěstí se svou přítelkyní Sárou Šanderovou.

Jakub si příjmení určitě nezmění, ale rád si rýpl do Ondřeje, stejně jako Libor, který je také potřetí ženatý. „Nechápu, Ondřeji, že když jsi do toho šel, neudělal jsi to tak, jak jsi řekl. Mohl jsi být Ondřej Písařovic,“ provokoval mladou ženu smíchem. I když je téměř jisté, že to všichni, včetně Ondry, mysleli vážně až v době recese, je známo, že po sňatku s Táňou Kuchařovou si Brzobohatý s Táňou přidali ke svým příjmením na počest jeho matky Gregora. Podobné experimenty už asi dělat nebude, i když v Danielově případě by to možná nadšené tchyni udělalo radost.

Související Příspěvky