Hanychová natrvalo šťastná s bohatým sportovcem! Kartářka předpověděla čtvrté dítě a svatba !

Těžko říct, jak komplikovaný bude vztah Agáty Hanychové (38 let) a Jaromíra Soukupa (54 let), odpověď znají snad jen hvězdy.

Ještě v červenci byl na zdi nápis pro pár, který říkal, že jejich partnerství je na dně, protože ani jeden se nedokázal tomu druhému dlouho podřídit, a přesně to se stalo. Na složitost kvůli rozdílným vlastnostem dokonce loni v říjnu upozornila jistá kartářka. Možná má také odpovědi o jejich budoucnosti.

Zda člověk na karty , astrologii nebo věštění věří nebo ne, v případě Hanychové a Soukupa předpovědi vycházely. Věštkyně tak dostala i nyní příležitost jestli se trefí i tentokrát správně a předpoví, co Hanychovou a Soukupa čeká. „Agáta prožije nějaký ten románek, než chytne pořádnou štiku. Svým úlovkem však vytře zrak jak Soukupovi, tak i všem svým expartnerům. Najde muže, který bude finančně dobře zajištěn, ve svém oboru známý, úspěšný a navíc mladý, podle karet dokonce o něco mladší než je ona sama. Ani tak mu ale nebudou překážet její tři děti, což je něco, co by modelka asi neakceptovala,“ zhodnotila pro kartářka Soňa Humlová a upřesnila, že by mělo jít zřejmě o hokejistu, případně MMA zápasníka. To vypadá pro Hanychovou nadějně, akorát nepříliš růžově pro jejího staronového přítele Mirka Dopitu. S otcem jejího syna Kryšpína se dala podle všeho opět dohromady.

Dopita určitě není ta „štika“, na toho pravého si Agáta bude muset ještě chvíli počkat. “ Vidím u ní muže ze tří oborů, první je dýdžej, tam ale nevidím dlouhodobý potenciál, pak podnikatel.

Vztah s ním by vyšel, pokud by se jednalo o méně známého muže mimo branže a pak vidím úspěšného sportovce,“ usoudila věštkyně, ale z jejích slov vyplývá, že to nebude jen tak ledajaký podnikatel či sportovec, ale prvotřídní.

No největší překvapení věštby přišlo v podobě údajné změny adresy. “ V kartách také vychází, že Agáta bude žít v zahraničí. Je tedy docela dobře možné, že bude mohutně cestovat právě se svým budoucím partnerem. Věštba dále prozrazuje, že si pro ni osud přichystal ještě jedno miminko a také velkou svatbu,“ ukončila Humlová svou věštbu happyendem. Ale její radostné vize se netýkají jen Agáty.

​Podle toho, co vidí kartářka v kartách, ani Jaromír nebude dlouho sám, avšak jeho cesta k serióznímu vztahu bude komplikovanější. “ U Soukupa nevidím další dlouhodobý vztah s nikým z branže, podobných skandálních rozchodů se bude chtít do budoucna ušetřit, kratší románky tak bude spíše tajit. Lásku najde v mladší ženě, která ale nebude z řad celebrit,“ vidí věštkyně v kartách a zdá se , Že to není dobrá zpráva pro sexici Lulu, alias Zděnku Černou, která po Soukupovi vystartovala již během jeho vztahu s Akátou a dále živí naději. No zřejmě přesně podobným skandálním typem se bude chtít Jaromír po vztahu s Hanychovou už nadobro vyhnout.

Související Příspěvky