Nenávist se stupňuje! Agáta Soukupovi vzkazuje: FU*K you!

Slova o přátelském rozchodu byly opět lež. Hanychová ukázala drápy, soudí se o dítě a svému ex posílá vulgární vzkazy.

Říká se, že drby některých lidí se pohybují rychleji než jejich mysl. To platí i pro Veronice Žilkovou a její Akátu, věřím, že nikdy dlouho nepřemýšleli, než řekli určité věci. Kdyby byli opatrnější, mohli se vyhnout spoustě problémů, nenávisti a posměchu. Přesto vždy všechno okamžitě řeknou světu. Často se zpočátku chlubí, ale když bublina praskne, uvádějí nebo dokonce lžou. Nejinak je tomu i nyní, kdy ztroskotaly plány na zářnou budoucnost s takzvaným milionářem Jaromilem Sukupem.

Trest za chvástání
Agáta byla provokatérka a kdyby kdysi jí nebyla,tak dobrosrdečnější lidé by ji možná litovali. Vždyť zůstat sama s několikaměsíčním miminkem není jednoduché, zvláště když jí v minulosti zkrachovaly vztahy s oběma otci předchozích dětí. Jenže jakmile se Agáta cítí na koni, provokuje, a tak se nemůžeme divit, že soucitu se nedočká.

Mnozí jí dávají pocítit to, co donedávna předváděla, když se dala dohromady s kontroverzním mediálním magnátem Soukupem – jak se jím chvástala, vystavovala na obdiv jeho bohatství a přečuhovala se v médiích, které vlastní. O skromnosti nemohla být řeč. Tím, co kroutili hlavu nad upřímností lásky s obstarožním plejbojem s pochybnou pověstí, odpovídali rozhovory o jejich lásce, vášnivými fotkami na Instagramu a okamžitým těhotenstvím, které patřičně medializovala – chlubila se záběry bříška, z porodnice a úžasné.

Nelze jí věřit

Přidala se i máma Veronika. Nového potenciálního zetě velebila do nebes. Za to, jak se mu nelenilo umýt nádobí, ale také, jak je vzal na rodinnou dovolenou snů do jeho španělského přímořského sídla.

Jelikož oba jsou komplikované osobnosti, brzy narazila kosa na kámen. Poprvé, když Soukup veřejně pochválil Martina Stropnického, se kterým byla Veronika na nože poté, co ji opustil. Na „zatí“ velmi rychle přestala zpívat ódy a vytratil se iz jejího Instagramu. U Agátu však stála nadále a alespoň na veřejnosti se nadchýnala jejím bleskurychlým otěhotněním. Zda byla opravdu nadšená faktem, že její dcera čeká třetí dítě s třetím mužem, navíc s pochybnou pověstí, těžko říci, neboť i v minulosti veřejnost vícekrát zaváděla.

Například neustále tvrdila něco jiného o muži, který se po jejím rozvodu se Stropnickým začal objevovat po jejím boku. Nejprve naznačovala lásku s rockerem Pepem, pak se divila, proč jí ho podsouvají, vždyť jsou jen přátelé, a teď zase uveřejňuje jejich společné fotky z dovolených včetně milostného laškování pod třešní a tváří se jako šťastně zadaná. A Agáta se chová jako ona. I o rozchodu se Soukupem lhala.

Už se soudí!

Nejprve totiž dávala najevo, jak si užívá letní dovolenou u Soukupa v Marbelle, a přestože je tam bez něj, singly v žádném případě není. Možná tehdy ještě sama věřila, že krizi ustojí. Vztah ušitý horkou jehlou však nevydržel a nakonec oběma aktérům veřejné telenovely nezbylo nic jiného, ​​než potvrdit, že je opravdu konec jejich vášnivé lásky.

Soukup, který navíc podle všeho zápasí is finančními problémy, vypadal pořádně zničeně a ve svém pořadu se domáhal soucitu za to, že nemohl být při oslavách prvních svátků jejich Rozárky. Dobře na tom psychicky nebyla ani Hanychová, která najednou s pokorou poprosila lidi, aby respektovali její smutek. Samozřejmě, ty, kterým leží v žaludku, nedojala a nadále na ni útočily a vysmívaly se jí.

Pokorná však Agáta dlouho nebyla a vystrčila drápy. Situaci mezi ex rozhodně není přátelská. Neumí rozumně dohodnout ani na společné výchově dcerky, takže jak to bude dále již řeší soud. Zatím se natáčejí na mobil, když si ji musí navzájem předat, aby měli proti sobě důkazy. Narcistický Soukup najednou zakazuje modelce zveřejňovat fotky dcerky, což ona nerespektuje a vysmívá se mu i tím, že na Instagram dává jako „podmaz“ píseň Fu*k you! od Lily Allen.

Evidentně se máme na co těšit, co tihle dva budou ještě svírat.

 

Související Příspěvky