Kolega a přítel seriálové Brendy řekl na rovinu : TAKOVÝ je aktuální stav Shannen Doherty v posledním stádiu rakoviny

Populární herečka známá především rolí Brendy v kultovním seriálu léta bojovala s rakovinou v terminálním stádiu. Její sériový kolega prozradil její aktuální stav.

Bývalá hvězda Beverly Hills 90210 Shannen Doherty (52) letos v létě na svém instagramovém profilu přiznala, že se rakovina rozšířila do jejího mozku, kde byly objeveny metastázy, a že vyhlídky na vyléčení jsou v podstatě nulové. Herečka ale nikdy neztratí naději a nikdy hned tak neopustí tento svět. Její kolega a přítel Brian Austin Green (50) alias David Silver nyní prozradil její aktuální stav.

Bývalý manžel Megan Fox (37) a hvězda Beverly Hills 90210 Brian Austin Green prozradil, jak je na tom aktuálně po zdravotní stránce jeho někdejší herecká kolegyně a dobrá kamarádka Shannen Doherty.  

„Mluvíme spolu neustále. Je tak neuvěřitelně silná. Pokud existuje někdo, kdo s rakovinou dokázal opravdu bojovat, je to ona,“

 „Samozřejmě, že to není jednoduchá situace. Miluji ji až za hrob, dělá úplně všechno, co může,“ pokračoval. Shannenv minulosti kromě tradiční medicíny vyzkoušela i alternativní metody a veganskou stravu, dokonce zkoušela i extrémně drsnou dietu, při které mohla konzumovat pouze plody vypěstované v její vlastní zahradě, vyráběla si speciální zeleninové šťávy a bio zelenina tvořila většinu jídelníčku. I díky tomu se jí pravděpodobně daří pořád bojovat dál a nikdy se nevzdávat.  

​I on měl vážné problémy 

I samotný Greean před časem řešil problémy. Bojoval s ulcerózní kolitidou, která odstartovala vertigo (pocit porušené rovnováhy) a další neurologické problémy.  

„Nemohl jsem vůbec mluvit, chodit ani číst. Čtyři roky jsem nepracoval,“ přiznal herec. Naštěstí vše dopadlo dobře a dnes už je herec zase v pořádku a může plně podporovat v léčbě i svou kamarádku. Držíme jí palce! 

Související Příspěvky