Vážné obvinění manažera Vaša Patejdla († 68): Boris Filan tohle už neudržel v sobě

Boris Filan se svěřil, co se dělo před smrtí hudebníka Vaše Patejdla.

Textař, moderátor a bavič Boris Filan (74) je hostem pořadu RTVS s názvem Do kříže. Během pořadu přiznal, co se stalo před smrtí 68letého Vaše Patejdla. Vaše žena Miluška podle něj vykopla z domu Joze Raza, Jana Balaže a manažerku kapely Kalotku Halenařovou. Proč?

Jen proto, že chtějí, aby vám ubral čas z vašeho pracovního rytmu. „To bylo předtím, než odešel. Skončil jsi v situaci mých kamarádů muzikantů, kteří se po určitém věku nemohli omezit na hraní, ale místo toho hráli víc a víc, dvakrát nebo třikrát denně. Nebo když omezují If nehrají si, cítí prázdnotu Nebo je v jejich věku pozdě dělat něco jiného. Ale pokud jde o Martina nebo Bilsona, je jako potápěč. Všichni ho respektují a když mluví, tak ho poslouchají,“ začíná své vyprávění v pořadu Filan, v němž sděluje informace, které fanoušci nebo někteří hudebníci neznají.

„Vašo šel do Prahy a tam dostal tolik příležitostí, že to bylo až nebezpečné. Dva měsíce před jeho odchodem se stalo to, že u sebe uspořádal zahradní slavnost a Jožo, Jano a Karotka tam byli a setkali se poprvé s manažerem, který Vaše hnal z kšeftu do kšeftu. Večer byl v Praze, odpoledne v Košicích a večer v Prešově. Stále byl výborný,“ řekl Boris Filan na margo kamaráda ze skupiny Elán.

Předčasně se vraceli z Česka olegové Jožo Ráž, Jan Baláž a manažerka kapely Karotka Halenárová se podle Filana. Ráž, který je známý svým podříznutým jazykem, se totiž na zahradní slavnosti dostal do konfliktu s Vaším manažerem. „A Jožo řekl tomu manažerovi. Poslouchej, vždyť ty ho zabiješ. To byl takový konflikt, že Vašova manželka toho Jana, Joža a Karotku vyhodila z domu,“ přiznal Filan šokující informaci, která se udála před smrtí hudební legendy.

Související Příspěvky