Začal boj o dceru ! Soukup zakázal Agátě…, její reakce je ostrá !

I když se na první pohled zdá, že rozchod Jaromíra Soukupa (54) a Agáty Hanychové (38) přišel po bouřlivém konci jejich vztahu, stalo se to v míru, ale zjevně tomu tak nebylo.

Agáta údajně Soukupovi rozchod oznámila bez dohody. Zároveň se snaží vidět Jaromíra jako otce své dcery Rozárky a říká, že kvůli ní budou mít i nadále dobrý vztah. Sukupa prý její oznámení vytočil správně, načež mu Agáta údajně zakázala vstup do domu. Nemůže se zúčastnit ani oslavy svátku své dcery. Rozhodl se jí okamžitě vrátit úder.

‚Když influencerka Agáta Hanychová a mediální magnát Jaromír Soukup vstupovaly do vztahu, zjevně dominovala u obou vášeň. Jak poznamenal Agátin bratr Vincent, tvořili „bizarní pár“. Už v první měsíc soužití v Soukupově vile v Marbelle počali potomka, po čem prý měli oba toužit. Rozdíly, ať už ve věku, ale zejména způsobu života a povahách, jako by vůbec nevnímaly. Akátu zajisté okouzlilo v jakém blahobytu může žít vedle Soukupovi, hýčkal ji i dárky a dal jí příležitost k moderování vlastního pořadu v jeho televizi. Údajně až po porodu jasně pochopila, že jejich vztah byl omyl, jak aktuálně prohlásila.

Soukup pozapomněl jí nformovat o finančních problémech jeho mediálního impéria, a když na něj na jaře začali tlačit věřitelé, poznamenalo to i jeho psychiku a docházelo mezi nimi stále častěji k hádkám, což nezměnil ani jejich letní pobyt ve vile v Marbelle. Hned po porodu přestala Agáta kojit, zato začala ve velkém opět kouřit, Soukup měl zdravotní problémy vedoucí až k náhlé operaci.

‚Idylka byla pryč a Agáta najednou pochopila, že se k sobě vůbec nehodí, jak uvedla při oznámení jejich rozchodu. „To, na čem nám oběma nejvíc záleží, je a vždy bude naše dcera Rozárka,“  tvrdila, ale skutečnost říká jinak, protože Soukupa od dcery v podstatě odstřihla. Už i během jejich vztahu sdílela fotky Rozárky na Instagramu a Soukup tvrdil, že on to nikdy neudělá, ale respektuje, když to tak chce Agáta. Tato vstřícnost ale právě skončila, jak Agáta oznámila.

 Tak všem vzkazuji… Rozárku už nemůžu ukazovat na Instagramu, protože si to nepřeje její otec, “ informovala Hanychová její fanoušky na Instagramu. K tomu sdílela fotku článku o tom, že se Soukup veřejně zastal její velké rivalky Simony Krainové. „A byla bych strašně ráda, aby mě už nespojovali s těmito… Vím, že já prodávám víc, ale nemusím jim dělat pořád reklamu, ne? “ že svého expartnera už nedokáže ani pojmenovat, jen urážet. Zdá se, že tento příběh bude ještě pořádně trpký.

Související Příspěvky