Syn Bartošové a Štaidla prolomil mlčení ! TOTO prozradil o svých slavných zesnulých rodičích!

V souvislosti s premiérou druhého dílu minisérie Iveta o životě tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (†48) se pozornost opět soustředila na jejího syna Artura Štaidla (26).

Na premiéře se objevil ve společnosti své partnerky, ale měli s sebou i ochranku. Arthur je spíše plachý, po psychických traumatech v souvislosti s matkou se raději vyhýbá velké společnosti a publicitě.

Po tragické smrti své matky Ivety Bartošové se Artur Štaidl začal věnovat hudbě a hře na bicí a po čase založil metalovou kapelu Behind the Mirror, která měla docela úspěch, ale to už je pro něj minulost. „S kapelou už dlouho nevystupuji, od roku 2018, kdy jsme ji úplně rozpustili. V současné době studuji a dělám nějakou práci,“ řekl Arthur nedávno. Kromě hudebního talentu zdědil po svém zesnulém otci Ladislavu Štaidlovi (†75) talent pro podnikání. Dědictví po svých rodičích chtěl zúročit investoval do koupě bytu a svého vzdělání.

Trauma dětství a dospívání s nešťastnou, psychicky labilní slavnou matkou jistě poznamenalo Arthura, a proto se pravděpodobně rozhodl dozvědět se více o psychice. Loni se na Instagramu představil jako „začínající student psychologie“. Když se režisér Michal Samiř (38) rozhodl natočit minisérii Iveta, zašel si za ním osobně pro svolení. „Byl jsem vnitřně přesvědčený, že to nevyjde,“ vzpomínal tehdy režisér na The Flash. K jeho překvapení Arthur nejen získal souhlas, ale také přišel na premiéru prvního dílu minisérie v loňském roce a letos nezmeškal premiéru druhého dílu. „Už jsem věděl, o čem bude pojednávat. Teď jsem spíš sledoval, jak dobře je to natočené,“ řekl mladý Staidl.
První díl Ivetiny série měl obrovský úspěch. Artur je už asi dost silný na to, aby ve filmu sledoval vztah mámy a táty, které hrají herci Anna Fialová a Ondřej Brzobohatý. Vzpomíná na několik hezkých okamžiků. „Zpěvu bylo u nás vždycky dost. S maminkou mám spojené hlavně  Vánoce, hodně jsme slavili, pořád se zpívalo, zdobil dům, to si pamatuju a je pravda, že jsem pak Vánoce moc neslavil. A já se k tomu teprve teď vracím, takže je to hezké a připomínám si to,“ svěřil se.

Dnes je Arthur dospělý muž a také se vyrovnává s obtížným údělem studiem psychologie:

V seriálu ho zaujalo ztvárnění otce Ondřejem Brzorichým. „Stále mě to fascinuje. Vzhled s make-upem a účesem je neuvěřitelný. Myslím, že Ondřej studoval svého otce opravdu dobře. Je tam podobný výraz, není to úplně ve všem, koneckonců znám svého otce osobně, takže to nikdy nebude dokonalé, ale ta podoba mě fascinuje, vyzdvihl prý o otcova rodinného přítele.

Související Příspěvky