Děsivé záběry celebrit před smrtí: Whitney to věděla, její výraz mluví za vše!

Poslední známé fotografie nejpopulárnějších ikon jsou připomínkou jejich talentu a poctou jejich vlivnému životu. Tyto obrázky vám poskytnou představu o tom, jaké byly poslední dny těchto nezapomenutelných legend.

PRINCEZNA DIANA
Princezna Diana způsobila svou smrtí zármutek po celém světě. Dodnes je jednou z nejpopulárnějších ikon nejen královské rodiny. Srdcová královna zemřela při tragické nehodě v roce 1997.
WHOTNAY HOUSTON
Všechna rekordní alba této zpěvačky byla certifikována a ona vytvořila Guinnessův světový rekord pro nejvíce ocenění, která kdy umělec získal. Navzdory úspěchu Houston bojovala s drogami ve svém osobním životě.
 
JOHN F. KENNEDY
Kennedy těsně předtím, než byl zastřelen. John, který sloužil jako 35. prezident Spojených států amerických, čelil během svého předsednictví četným zahraničním krizím na Kubě a v Berlíně. Svými neuvěřitelnými projevy a charismatem pomohl v roce 1964 prosadit zákon o občanských právech, významný bod obratu v historii.
NAYA RIVERA
Krásná herečka Naya Rivera zveřejnila sladkou fotografii se svým synem v den jejího zmizení s popiskem: „Jen my dva.“ O několik hodin později byl její syn objeven na lodi sám a ona nikde. Po pětidenním pátrání bylo její tělo nalezeno 13. srpna 2020.
ROBIN WILLIAMS
Robin Williams byl jedním z nejlepších komediálních herců v historii. Filmy jako Mrs. Doubtfire, Good Morning, Vietnam a Aladdin vyvolaly smích milionů lidí po celém světě a vynesly mu dvě nominace na Oscara. Vnitřnímu boji však nepomohl ani smích, který fanouškům poskytl.
MICHAEL JACKSON
Michael Jackson změnil způsob, jakým přemýšlíme o pop music a byl přezdíván „králem popu“. Jeho propracovaná videa, originální taneční pohyby a schopné vokály z něj udělaly jednoho z největších bavičů všech dob. Dodnes je „Thriller“ nejprodávanějším albem všech dob.
STEVE IRWIN
Legendární lovec krokodýlů Steve Irwin byl známý jako lovec obřích krokodýlu a vzdělával lidi o zázracích divokých zvířat. V mládí našel lásku ke zvířatům, protože jeho rodiče vlastnili zoologickou zahradu v Queenslandu v Austrálii.

Související Příspěvky