To by nikdo nečekal! Bývalý milenec Ivany Gottové ve vile na Bertramce

Kéž by mohly mluvit zdi legendární vily Karla Gotta na Bertramce. Co vyšlo najevo o Ivaně Gottové.
Karel Gott (†80) bydlel v legendární vile na Bertramce zhruba od poloviny sedmdesátých let. Na pražském Smíchově se božský Kája rozhodl usadit na radu kamaráda, když si koupil vilu ve slepé ulici Nad Bertramkou z 30. let minulého století.
Vila na Bertramce Gotta zaujala mimo jiné úžasným výhledem na Prahu. Karel Gott před léty prozradil okolnosti o její koupi. Cenu vily sice nikdy neprozradil, ale přiznal, že nejprve složil zálohu, a když vilu ve Strašnicích, kde předtím bydlel s rodiči, prodal doplatil celou cenu. Ale půjčovat si nemusel.
A občas se ve vile staly věci, že se snad i její stěny musely červenat. Naštěstí nemohou mluvit. Bylo to ještě v dobách, kdy zde bydlel jen Karel Gott a navštěvovaly ho jeho milenky. Jako první a jediná žena dostala klíče od legendární Bertramky Ivana, tehdy ještě Macháčková. Ale že se tam objeví i bývalý milenec Ivany Gottové, to by nikdo nečekal. Kdo je tento muž?

Karel Gott byl velkým milovníkem žen, ale zajímal se i o bývalé milence své ženy, které měla ještě před vztahem k němu. A jeden z nich ho opravdu okouzlil, a to natolik, že ho Maestro pozval k sobě domů do své legendární vily na Bertramce.

„Když mi vyprávěla o svém americkém románku s Michaelem Douglasem, nežárlil jsem. Jak bych mohl? Koneckonců, bylo to předtím, než jsme se setkali, a navíc Michael žil dost daleko. Kromě toho jsem měl docela zájem se s ním setkat osobně. Zeptal jsem se Ivany: Myslíš, že se s ním někdy setkáme? Že mu zavoláme a možná k němu poletíme? Nebo kdyby měl nějaké natáčení v Praze… Do Prahy opravdu přijel natáčet, ale na konci roku 2014,“ prozradil zpěvák ve své knize Má cesta za štěstím.

„Poprvé jsem se s Douglasem setkal, když jsme si potřásli rukama u nás doma na Bertramce. Jeho příjezd byl nezapomenutelný, zejména pro naše sousedy. Přijel k nám taxíkem, spletl si dům a zazvonil na zvonek vedle.“ Sousedé si nemohli pomoci, ale divili se, koho vidí za dveřmi. „Dodnes je mi líto, že jsem neviděl jejich výrazy, ale ukázali mu, kde bydlíme, takže v zapětí zazvonil u nás. Nakonec s námi Michael zůstal dlouho do noci. Přišel na oběd a odešel až po pozdní večeři,“ líčil Gott.

„Holčičky mu chtěly ukázat pokoj, tak se šel podívat. Uviděl tam  flétnu a okamžitě jim na ni začal hrát. To si je úplně získal, dlouho se pak na něho ptaly,“ přiznal Karel. Ivana byla také nadšená z jejich setkání. „Jsem ráda, že se poznali,“ radovala se. Pánové si nejen navzájem notovali, ale také se spolu nechali vyfotografovat.

Související Příspěvky