Vémolova milenka bez servítek: TAKOVÝ je Karlos v posteli!

Bude to rok, co zápasník MMA Karlos Vémola (38) měl poměr s mladou Rikou Faneovou (19), která se několik týdnů rozpitvávala.

Nebyl to ale jeho první skandál s nevěrou během vztahu s Lelou Ceterovou (34). Před třemi lety ho na čas opustila kvůli nevěře se vzdorovitou blondýnkou Zdenkou Černou, přezdívanou Lulu (42). Ta se momentálně připravuje na zápas v kleci, kde si soupeřky navzájem namlátí do zadků. Ráda by také vyzvala Lelu, ale je jí jasné, že by to nepřijala. Ale možná by jí v ringu rád dal jednu facku Vémola poté, co ho zesměšnila.

Svérázná fitness pracovnice s obrovskými silikonovými prsy, Zdenka Černá alias Lulu, na sebe ráda upozorňuje. Raději si vybírá bohaté muže jako partnery, aby se o ni postarali. Netají se tím, že s jedním z nich velmi touží po dítěti, ale nedaří se jí to. Loni měla v hledáčku čerstvě zadaného Jaromíra Soukupa. Obecně má velmi bohaté zkušenosti s muži. O myšlence vyzvat Lelu k boji v kleci mluvila s tiskem o Karlosovi a jeho schopnostech v posteli. Ale určitě nebude mít radost z toho, co odhalila.

„Názor na Karlose jsem nezměnila, už je mi nesympatický a nemám ho ráda. Možná to můžeme udržet jako přátelské, možná se k tomu někdy dostaneme,“ řekla Lulu v rozhovoru pro, ale je téměř nemožné, aby Karlos snil o něčem takovém. Koneckonců, Lulu by pravděpodobně také nepřerušila své přátelství, ale nezdá se, že by chtěla opakovat svůj milostný románek v posteli. Jako milenec zřejmě nic neukázal.

Lulu stále ještě úplně nevyhodila Vémolu ze svého života, také zhodnotila jeho parfém:

„Byl spíše nudný a prostý. Nečekejte od něj žádné věci navíc, takže vás zklamu,“ řekla Lulu, která podle svých slov dává přednost divočině v posteli. Proto ji krátké trvání mazlení se střídáním dvou poloh, které Karlos údajně vykonával, nevzrušovalo. A to pravděpodobně není vzpomínka, kterou by každý muž chtěl zanechat. Ale Lulu očividně věřila ve vztah, a když to nevyšlo, zavařila mu  pro tím, že zveřejnila fotky z jejich koupelny na Instagramu. Lela se brzy odstěhovala od Karlose se svou dcerou a na čas se s ním rozešla.

Lulu je stále naštvaná na Lelu za její hrubé urážky a ráda by si to s ní připomněla během zápasu v kleci. „Určitě by to byl zajímavý zápas. Nebránil bych se tomu, ale nevěřím, že by to přijala. Ale vzhledem k operaci hýždí a implantátům by jí to určitě neprospělo,“ poznamenal s ironií. Říká se, že je ráda, že upustila od stejné operace hýždí a raději se soustředí na zvětšení prsou. Podle trenéra Roberta Rosenberga si chce svůj přirozený zadek vycvičit tím, že si zacvičí, než jí 9. září naplácá. Nepochybně by jí ukázal víc než jen dvě polohy v posteli…

 

Související Příspěvky