SMUTNÁ ZPRÁVA! Česko je v slzách : Zemřela oblíbená herečka a tanečnice, která účinkovala v legendárním muzikálu !

Češi po zdrcující zprávě truchlí. Na věčný odpočinek se totiž pobrala oblíbená herečka, která se proslavila účinkováním v legendárním muzikálu. Tato talentovaná umělkyně bude chybět nejen její rodině a přátelům, ale i jejím fanouškům.

Před několika hodinami se na veřejnost dostala velmi smutná zpráva o smrti české herečky a tanečnice Ivany Pavlové. Zemřela ve věku 77 let, dokud příčina jejího úmrtí nebyla zveřejněna. Umělkyně se proslavila hlavním úkolem v muzikálu Starci na chmelu , kde předvedla fenomenální výkon.

Neměla nouzi o pracovní nabídky, přičemž byla hvězdou už na začátku své kariéry. Došlo však k vážné nehodě, když na ni přímo na jevišti spadla kulisa. Od toho momentu se jakoby po ní slehla země a úplně se stáhla do ústraní. Ukázalo se, že kulisa jí vážně poranila páteř a dlouhé měsíce musela nosit korzet.

Během nehody také došlo k vážnému poranění mozku, v důsledku čehož se u ní začala projevovat epilepsie. Nakonec byla nucena vzdát se herectví, ale více ji trápilo, že už nikdy nebude tancovat jako dříve. Baletu se totiž věnovala od pěti let a byl její velkou vášní.

Související Příspěvky