Na Patejdlův (†68) POHŘEB : Dorazil NEPOZVANÝ Babiš… Pohled na Vašovu MÁMU trhá srdce!

Ve středu ve 14 hodin se v bazilice Nanebevzetí Panny Marie na pražském Strahově konalo rozloučení s legendárním Vašom Patejdlem (†68). Mnoho truchlících přišlo, ale dovnitř se dostala jen hrstka pozvaných.

Nebyl to český politik Andrej Babiš (68), ale přesto dorazil. A pohled na zdrcenou matku slovenského hudebníka trhá srdce!
Jedenáct dní po náhlé smrti legendárního slovenského hudebníka Vaša Patejdla se v bazilice Nanebevzetí Panny Marie na pražském Strahově konalo poslední rozloučení. Každý se s ním mohl rozloučit – přátelé a blízcí, stejně jako fanoušci. Ale pouze ti, kteří obdrželi osobní pozvání, mohli také vstoupit do kláštera.
Kromě toho se každý z nich musel zastavit u hostitelky, která zkontrolovala, zda jsou na seznamu pohřebních hostů, než mohli pokračovat na své předem určené místo v bazilice. Český politik Andrej Babiš to ale asi netušil. Chtěl se rozloučit s Patejdlem, ale zřejmě neměl pozvání… Při vstupu do obřadní síně ho tak potkaly komplikace.

Hostitelka ho zastavila, nechtěla ho pustit, dokud se neporadí se svými nadřízenými, jestli může. Politik byl nakonec vpuštěn do baziliky, ale až po několika minutách ověřování. Pozvání naopak dostala Sisa Lelkes Sklovská, kterou překvapivě nedoprovázel její manžel Juraj Lelkes, ale mladá žena. Rozloučila se s Vašem Patejdlem velmi emotivně a po příjezdu se neubránila slzám.
Nejtěžší smuteční událost však nepochybně nesli jeho nejbližší. Přímo v prvních řadách baziliky seděla vdova po Patejdlovi, jeho synové, sestra… Pohled na zpěvákovu matku Otilii však byl srdcervoucí nejvíc. Není nic horšího, než když rodič přežije své dítě.

Související Příspěvky