Krize je potvrzená! Hanychová přiznala, že se Soukupem už NEJSOU!

Pro internetovou celebritu Agátu Hanychovou (38) není překvapením, že se její situace ve vztahu, a vůbec, mění každým dnem.

I proto může být rekordmankou v počtu přátel od rozchodu s Jakubem Prachařem až do chvíle, kdy se před 15 měsíci seznámila s Jaromírem Soukupem (54). Zdálo se, že v něm našla muže svých snů, během chvilky se jim narodilo dítě a užívali si první rok vztahu. Zdá se však, že krize ovlivnila i tento vztah. Údajně se dostali do velmi ostré hádky v Marbelle, než odletěli domů odděleně.

Po dvouměsíční  dovolené v Marbelle je Agáta Hanychová konečně doma. Čekalo ji tam však několik nepříjemných překvapení, jako rozbitá brána, zkažený motor k bazénu, či defekt na jejím autě. Musela SE věnovat jejím nemocným dětem. Na Instagramu její fanynky vyjadřovaly obdiv, jak to všechno zvládá, ale ona je vyvedla z omylu. „Jsem úplně vr*ti, kdyby tě to zajímalo. Za poslední čtyři dny jsem spala tak sedm hodin dohromady,“ vzkázala jedné obdivovatelce. Své pocity už ale prý raději nesdílí, aby ostatní neuvedla do depresí.

Velkou zvědavost vyvolala u jejích sledovatelek zejména informace, že mezi ní a Soukupem došlo k prudké hádce a hrozí prý i jejich rozchod. „Agáta s Jaromírem se ve Španělsku strašně pohádali. Proběhla tam šílená scéna, kdy se Soukup vzal a vrátil se do Česka o několik dní dříve ,“ prozradil pro Extra.cz nejmenovaný zdroj. V prvotní reakci se Hanychová k hádce nevyjádřila s tím, že nyní řeší nemocné děti.

Později však něco prozradila během živého přenosu na svém instagramovém profilu. „Jaromil je tu pro něj a já jsem tady. Potřebujeme jeden druhého, abychom si odpočinuli. Myslím, že jsme spolu byli doteď. Ale já nejsem single.“, když vysvětlovala okolnosti vztahu, vyvolala velký rozruch. Je pravda, že ostatní týdny společného bytí mohou být intenzivní, ale to je v partnerství normální a většinou to nevyžaduje pauzu nebo „pauzu“. Pokud ano, je zřejmé, že něco není v pořádku. Ale možná se v tomto případě opravdu potřebují vyvětrat.

Matka tří dětí má ale také dobrou zprávu. Konečně se jí podařilo najít si chůvu poté, co po poměrně krátké době od přijetí propustila anglicky mluvící Filipínku, od které si hodně slibovala. Jednak si nedokázala zvyknout na její každodenní přítomnost a narušení rodinných rituálů, ale hlavně jí prý vůbec nerozuměla malá Mia, která ještě angličtinu moc neovládá. Hned začala hledat novou chůvičku, nejraději bezdětnou, ať už s odrostlými dětmi, která bydlí v okolí. Vypadá to tak, že po půlroce se ta pravá našla a konečně si bude moci Agáta vydechnout – a také třeba dodat, že už nebude potřebovat ani pomoc od Soukupa.

Související Příspěvky