Karel Gott je údajně otcem tohoto chlapce: Tyto FOTKY jsou DŮKAZEM !

Takto dnes vypadá údajný SYN Gotta, kterého nikdy veřejně NEPŘIZNAL!

Karel Gott je otcem čtyř dcer. Jeho dcera Dominika však byla před nedávnem zděšena výroky otce údajného syna, který se mu nikdy nepřiznal. „Myslím, že veřejnost by měla vědět, že můj otec Karel Gott má syna, po kterém touží. A ta žena, která byla jeho celoživotní múzou, se nyní rozhodla žít se svým synem na Kanárských ostrovech, kde žijí mimo veřejné zorné pole,“ prozradila Dominika na konci roku 2021.

. „Je to pecka, že mám bratra, ale bohužel se moc neznáme a možná by mě neměl rád zrovna tak jako Lucka,” řekla svá Dominika Gottová. „To se už nikdo z nás nedozví, proč ho tajil,“dodala Dominika a pokrčila rameny. Podle ní mámou údajného syna Karla Gotta má být někdejší láska Alice Kovácsová, se kterou vztah tajili 34 let!

Alice fotografie syna zveřejnila až v roce 2019 a pod nimi se objevují ovšem zvláštní komentáře. „Ty oči toho malého mi připomínají pána, který se se mnou bavil na ušním oddělení v Motole před delším časem a byl to známý, kultivovaný, slušný zpěvák a něco mi mezi řečí naznačil, „ zní komentář jisté paní, který možnost, že Karel je otcem syna Alice nevylučuje.

„Nádhera, bude po otci,“ zní komentář pod videem, které Alice zveřejnila. Její syn na něm hraje na klávesách a je jasné, že má hudební nadání. Nápadná podoba Huga a Karla Gotta je také nepřehlédnutelná!

Nyní vypadá takto :

Související Příspěvky