Máma zveřejnila fotku svého nemocného syna, který trpí rakovinou: „Prosím pomodlete se za něj, vaše modlitby pro nás opravdu hodně znamenají“

Jessica Medinger jako každá matka nemocného dítěte měla zlomené srdce, když viděla trpět svého syna trpícího rakovinou. Na Mezinárodní den rakoviny 2017 zveřejnila Jessica na Facebooku informace o svém synu Drakeovi žijícím s touto nemocí.

Pokračování na další straně

Poprvé mu byla diagnostikována akutní lymfoblastická leukémie. Chlapec podstoupil punkci páteře, transfuzi krve, chemoterapii a operace. V březnu 2016 nemoc ustoupila, ale bohužel po šesti měsících mu byla diagnostikována rakovina varlat.

„Život je černobílý, když rakovina zničí člověka. Bylo to dnes ráno, když jsem vzala svého syna do koupelny. Ten chudáček je jen kůže a kost, musím ho prosit, aby během dne snědl alespoň jeden fazol nebo vypil šálek vody. Je příliš slabý na to, aby vstal z postele nebo chodil, a je třeba jej nosit v náručí nebo vozit na invalidním vozíku. Usne, když s ním někdo mluví, protože je příliš vyčerpaný. Vrací po všech lécích, které mu dávám, protože jeho žaludek je prázdný.”

Pokračování na další straně

„Nemohu se ho dotknout, protože ho to příliš bolí. Musím mu dát morfin, abych mu ulevila. Minulý týden musel za jeden den užít 44 tablet na chemoterapii. Řekl mi: „Mami, už nemůžu.“ „Bojí se spát sám, bojí se něčeho, že se něco stane, a zůstane sám. Něčím myslím smrt. Drake se mě často ptá, jestli uvidí svého otce v nebi, když zemře.“

Zoufalá žena ukončila své vyznání slovy : „ To je on, můj synu, celý můj svět. Je to můj úsměv, má láska, můj tlukot srdce. Je také mými slzami, mým zármutkem. On je můj život”.
Není překvapením, že tento upřímný příběh zasáhl srdce naprosto každého. Od chvíle, kdy Jessica sdílela fotku svého syna, mnoho lidí napsalo slova soucitu a podpory a modlitby.


Pokud jste našli v tomto článku něco hodnotného pro vás nebo vás v něčem inspiroval, podpořte nás sdílením. Je to nejlepší způsob, jak podpořit kvalitní obsah. Vy rozhodujete o tom, co letí, děkujeme.

Pokud se Vám článek líbil nebo jste se dozvěděli něco nového – sdílejte jej, nebo podpořte Like-em. Čím více sdílení.

Napište nám komentář na Facebooku…

Související Příspěvky