Čtyřletý chlapeček zachránil své 2leté sestře život! Zaslouží alespoň 1000 palců nahoru

Chlapec má jen čtyři roky, ale už dnes ho lidé v jeho okolí oslovují jako velkého hrdiny. Proč? Malý chlapeček zachránil svou dvouletou sestru. Jeho rodiče vždy dbali na bezpečnost svých dětí, ale ne vždy se dá vše ohlídat.

„Nainstalovali jsme také poplašné zvonky na dveře a mysleli jsme, že jsme přijali všechna potřebná opatření. Dětem jsme navíc důkladně navrtali do hlavy, že bez přítomnosti dospělého tam nikdy nesmí.“

Dvouletá Andie se dostala do blízkosti bazénu při hraní a chvilku poté skončila v bazénu. Matka se o tom dozvěděla až ve chvíli, kdy byla Andie i Gray v bezpečí az obou kapala voda. Malá holčička se přiznala matce, že spadla do bazénu. Potom ukázala na Graye a dodala, že ji zachránil.

„Podíval jsem se. Snažila se vyplout, ale nedařilo se jí to,“ v tu chvíli za ní chlapec skočil a snažil se ji dostat z bazénu ven. „Chytil jsem ji za břicho. Snažil jsem se ji zvednout, aby mohla dýchat, “ vysvětlil vyděšené matce. Podle Laury měly obě děti obrovské štěstí a Bůh se o ně také postaral. Díky odvaze chlapce a dohlížení toho tam nahoře se nic vážného nestalo a obě děti jsou zdravé.

Incident přinutil Lauru, aby dceru přihlásila na šestitýdenní kurz plavání, na jehož konci bude umět plavat tak dobře, aby se neutopila při dalším pádu do bazénu nebo jiné vody.

Pokud se Vám článek líbil nebo jste se dozvěděli něco nového – sdílejte jej, nebo podpořte Like-em. Čím více sdílení, tím větší motivace pro nás, psát dobré zprávy každý den.

Napište nám komentář! Vaše názory jsou vítány!

Související Příspěvky