Petr Novotný chystá velký comeback: Deset let po mrtvici vypadá takto…

Bavič Petr Novotný se ze zdravotních problémů zotavuje velmi pomalu…

Změněn k nepoznání. Český bavič Petr Novotný (75) překonal před deseti lety nebezpečnou mozkovou příhodu. Setkala se s ním na ruzyňském letišti, připraveného nastoupit do zámořského letu. Pak šel kolem, aniž by znal jeho jméno. Později se přidaly další zdravotní problémy a málem ho zabily. Návrat do normálního života nebyl pro muže plného šarmu a dobré nálady snadný.

Dnes se však Novotný rozhodně nenudí. Především díky skupině Fešáci má neustálé vzrušení. Své narozeniny oslavil v kruhu rodiny a pár nejbližších přátel, ale oslavu plánuje is kamarády z kapely. Skupina Fešáci chystá také vydání DVD a pár kusů podepíše i Petr Novotný. Minulý rok na koncertě také nemohl chybět.

Zdravotní problémy před lety ho odstavily z normálního a společenského života.Potřech letech co prodělal mrtvici, tak mu selhaly ledviny a znovu bojoval o život. V roce 2017 musel jít na operaci srdce, protože dostal infarkt. Má dvojnásobný bypass.

O rok později byl hospitalizován o pět minut dvanáct na celkové selhání organismu. Ve vojenské nemocnici ho dokonce museli uvést do umělého spánku. Ve stejný rok následovala operace prostaty.

Nemoci a zdravotní stav se podepsaly i na vzezření Petra Novotného. Zestárl, působí unaveně a má nějaké kilogramy navíc. Přesto občas na jeho tváři zahlédnete jeho pověstný úsměv. Aktuálně je Petr v kontaktu s přáteli ze skupiny Fešáci, ale na velký návrat do showbyznysu to při jeho podlomeném zdraví nevypadá.

Související Příspěvky