Kvitová s Vaňkem svůj vztah tajili rok. Jeho ex poslala novomanželům v den svatby pikantní vzkaz

V den svatby byl novomanželům zaslán pikantní vzkaz. Petra Kvitová se velkou novinkou pochlubila na sociálních sítích.

Je vdaná za dlouholetého trenéra Jiřína Vaňku, se kterým má kontroverzní minulost. Spousta fanoušků nemohla sportovci odpustit, že ho sebrala partnerce a dvěma dětem. Na zradu nezapomněla ani Marchetta, která vášnivému páru ve svatební den posílala provokativní vzkazy. Tento den není exkluzivní pouze pro Kvitovou a Vaňka. Kochtová se po rozvodu zamilovala do úspěšného hokejového agenta Roberta Spálenky, se kterým se seznámili v létě. „22.červenec – můj šťastný den,“ napsala na sociální síť neurčitě, s jistou mírou sarkasmu. Právě tento červencový den začala před lety chodit se svým současným partnerem.

Zároveň ji ale využívá k tomu, aby znovu zdůraznila, jak jí bývalý manžel a jeho chráněnka v minulosti podkopali nohy a srdce.

Jiskra mezi českou tenistkou a Jiřím Vaňkem prý přeskočila přímo před očima jeho bývalé partnerky. Svůj vztah však přesto ještě dlouho tajili. O jejich lásce se klepelo celý rok, pokud ji oficiálně potvrdili. Tenisový trenér kvůli mladé svěřenkyni hodil za hlavu svůj osmnáctiletý vztah a opustil i dvě děti, které měl s Markétou. I kvůli tomu se tím na veřejnosti nechtěli moc chlubit, protože jejich fanoušci nebyli z tohoto rozhodnutí nadšeni.

Zejména na sociálních sítích si tenistka vysloužila spoustu slovních útoků, které jí nebyly příjemné.Po jejich zásnubách ve Wimbledonu se už situace kolem nového páru uklidnila a po skončení rozvodového řízení se pustili do budování společné budoucnosti, kterou zahrnovala i tajná svatba, která se uskutečnila v Čechách.

Související Příspěvky