Kateřina Brožová truchlí : Obrovská tragédie v její rodině : smrt na cestě !

Známá česká herečka Kateřina Brožová přečkala úmrtí v rodině. Kateřina Brožová (55), ikona bohatých mužů a expartnerka Borise Kollára.

Před pár dny zemřel dědeček její dcery Katky Miroslav Toman (88). Její bývalý tchán byl bývalým ministrem zemědělství komunistické strany. Předseda vlády Československa v letech 1986 až 1988. Bývalý politik zahynul při autonehodě, jejíž příčina zatím není známa. Řidič jel z Bešína do Klatov. Auto změnilo směr a narazilo do dopravní značky. Navíc se vůz převrátil i přes střechu. I přes maximální snahu záchranářů muž svým zraněním podlehl. Výše zmíněný web uvedl, že obětí byl bývalý ministr zemědělství Toman.

Bývalý tchán blonďaté herečky v minulosti získal ocenění od exprezidenta České republiky Miloše Zemana. V roce 2015 obdržel medaili za zásluhy, což vyvolalo obrovskou vlnu kritiky. Mimo jiné i proto, že byl Zemanovým oblíbencem. Tento krok kritizovali i čeští politici jako Petr Fiala či Václav Klaus. Nestačili se divit, že byl vyznamenán ministr bývalé komunistické vlády.

Toman po sobě zanechal dva syny, jeden z nich Zdeněk pracoval jako podnikatel a byl v minulosti ženatý s Brožovou. Jejich rozvod byl bouřlivý, prý exmanžel na ni neustále žárlil. Pošuškávalo se dokonce, že ji i bil, což se však nikdy nepotvrdilo. Blondýnka se s ním dokonce soudila o miliony, údajně zejména kvůli výživnému před dceru Katku.

Související Příspěvky