Brzobohatý přistihl svojí přítelkyni s jiným chlapem. Pozoroval jí a takto to vyhodnotil

Brzobohatý už přestal věřit na náhody.

Český hudebník Ondřej Brzobohatý (40) začal mít mimořádné nápady poté, co se přiznal, že se pro intimní chvíle rád obléká za ženu. Nemá rád společenské normy, které jsou podle jeho slov „dost přitažené za vlasy“. „Například nejsou potřeba předpisy nebo kodexy o tom, jak by se muži měli chovat k ženám. Vždyť nás rodiče naučili, jak bychom v tomto směru měli pracovat,“ zlobil se. Nemyslí si, že je to náhoda, že je momentálně ve vztahu s Danielou Písařovicovou (44). čas je relativní Vztah Ondřeje Brzobohatého s Danielou Písařovicovou není nijak okázalý. „V roce 2013, když jsem tančil s Taťánou v televizním pořadu Stardance, Daniela moderovala tiskovou konferenci.
Pokračování na další straně

Tam jsem se s ní poprvé setkal. Už tehdy jsem si myslel, že je to krásná žena. Ale s Taťánou už se mi něco stalo, tak jsem to nechal být a žádné aktivity nevyvíjel,“ přiznal s tím, že mu stále není lhostejná.

„Jednou jsem ji pozoroval, jak se na tiskovce baví s nějakým hlupákem. Říkal jsem si, proč s ním tak krásná žena vůbec ztrácí čas?“ divil se a popsal moment, kdy si oba uvědomili, že jsou do sebe zamilovaní.

Prý to bylo až v době, kdy netvořil pár s Kuchařovou. „Zašli jsme spolu na derniéru představení Don Quijote. Když Sancho Panza na jevišti vyřkl větu ,Dvě nešťastné lásky tvoří jednu šťastnou‘, podívali jsme se na sebe a bylo to. Jsem šťastný, že jsem po rozvodu nemusel čekat několik let, než bych potkal někoho, jako je Daniela. Čas je však relativní. Co se má stát, to se vždy stane,“

Velká ambice
Ondřej Brzobohatý ve své profesi používá teorii „když něco chceme, musíme o to požádat“. Už jako začínající spisovatel snil o psaní písní pro slavné hvězdy. Je u vytržení, když ho najde Karel Gott, Hana Zagorová, Richard Müller nebo Dara Rolins. „Nemyslím si, že je to vůbec normální. Jsem nadšený a vděčný za všechny tyto nabídky. Být s nimi ve studiu a dívat se, jak tvoří moje písničky, je pocit k nezaplacení,“ řekl pokorně.

Související Příspěvky