Konečně se dočkala ! Bohdalová ženila vnuka: Podívejte na FOTO krásné NEVĚSTY, a když uvidíte její ŠATY…

Jiřina Bohdalová nemohla být šťastnější. Její vnuk se oženil s touto kráskou. A podívejte, jak se vyparádili na svatbu.

Tak se toho přece jen dožila! Legendární herečka Jiřina Bohdalová začátkem letošního roku doslova utekla hrobaři z lopaty, ale lékaři i ona sama zabojovala a nyní se dočkala krásné odměny. Mohla být na svatbě mladšího z jejích dvou vnuků Vojta.

Vojtěch Staš požádala svou krásnou Helenu o ruku v prosinci loňského roku, a přestože se říká, že svatba by měla být do roka a do dne od zásnub, Vojtěch pospěchal a svatba se konala už tento víkend, možná i s ohledem na babiččin věk a chatrnější zdraví. No v každém případě to byla velká sláva, vždyť Vojtěchův otec, herec Pavel Skřípal si Bohdalovu dceru Simonu Stašovou nikdy nevzal, co mi Jiřina Bohdalová měla za špatné, na svatbě svého syna však nechyběl.

Jejich velký den se rozhodli mít v Horních Počernicích v Praze. Nevěsta měla sněhobílé svatební šaty z dílny sourozenců Ponerových, které jen dokreslily její dokonalou postavu,.. Snoubenci zvolili církevní obřad v kostele sv. Ludmily. Po obřadu nechyběly tradice, jako je házení rýže či rozbíjení talířů.

Související Příspěvky