Po delší odmlce je to jasné! Blondýnka Laura porodila multitatínkovi Kollárovi 13. dítě

Boris Kollár (57) se stal už 13násobným tatínkem!

Nejznámější slovenský multitatínek Boris Kollár se stal podle informací opět otcem! Dalšího potomka mu minulý pátek porodila krásná blondýnka Laura Vizváryová (28), která se už narození svého malého prince neuměla dočkat. Důkazem toho by mohlo být i to, že Laura se už pár dní odmlčela na sociální síti, na které byla dosud mimořádně aktivní.

„Je neuvěřitelné kolik lásky a síly je v těhotenství,“ napsala ještě nedávno blondýnka. Laura celý červen zveřejňovala fotografie na sociální síti s velkým těhotenským bříškem.

„Vypadá to tak, že se mu nějak nechce ven,“ smála se těhulka. „ Nějaký typ na krásné jméno pro kluka? Ten náš už měl mít tři jména a nakonec se to vždy změnilo. Tak myslím, že je načase vybrat to správně, “ poznamenala dál. „ Pojď už ven princ můj, “ napsala naposledy Laura, která byla už celé týdny v toužebném očekávání.

Podle informací zmíněné redakce Laura porodila v pátek – v magické datum 7.7 třináctého potomka šéfa parlamentu Borise Kollára. Mladá kráska se tak stala podruhé maminkou, z předešlého vztahu má totiž syna Peťka. V případě Kollára se dokonce klepe, že by se měl stát patnáctinásobným otcem.

Zprávu přinesla jeho expartnerka Barbora Richterová, která tvrdí, že Kollár má ještě další dvě děti s kolotočárkou Ludmilou Kudriovou.

Související Příspěvky