Skandály jsou už zapomenuté. Z Pergnerové je úplně jiná žena. A tenhle chlap při ní stojí už 17 let

Moderátorka Tereza Pergnerová byla v začátcích kariéry velkou divokou. Nyní je z ní úplně jiná žena, která místo skandálů zaujme krásným vyznáním pro svého partnera.

Pergnerová žije se svým partnerem Jiřím Chlebečkem už sedmnáct let. I když ani jejich vztah nebyl ideální, teď už na svoji lásku nedají dopustit. Prošli si i jednou pauzou, během které se chtěli ujistit, že jsou si jeden pro druhého opravdu vzácní a má smysl pokračovat dál. Po půlroce se vrátili k sobě a od té doby tvoří nerozlučný pár.

Tereza mu teď připravila milé narozeninové překvapení. Na sociálních sítích mu ke blahopřání napsala také krásné vyznání o tom, proč si ho tak velmi cení a miluje.
„Post pro muže, který nemá Instagram. Muž, všechno jsem ti už řekla osobně, přesto píšu i sem. Možná je to určitý druh degenerace, jako by skutečný prožitek nestačil, že? Úplně tě slyším.“

„Máš 54 let, kus z té doby můžu jít po tvém boku. Někdy vedle, někdy za tebou a jindy zase před tebou, ale vždy s vědomím, že mám štěstí. Ty totiž víš, kdo jsi, ty víš, kam patříš. Nežijeme život v luxusu, ale žijeme luxusní život. Takže ať jsi zdravý – tělem i duchem. Ten nahoře tě má rád. Jdeme dál,“ Pergnerová popřála příteli v příspěvku, ve kterém zveřejnila jednu z jejich společných fotografií.

Po všech skandálech a drogové minulosti už dnes Tereza působí jako vyrovnaná žena. Užívá si života a své rodiny. Její starší syn Samuel pracuje v zahraničí jako kuchař a mladší dcera Natália, kterou má s Jiřím, oslavila letos 15. narozeniny a ještě žije u svých rodičů. Moderátorka by už dnes tuto rodinnou pohodu nevyměnila za nic, i proto si váží opory, kterou pro ni poskytuje její partner.

Chlebeček měl v minulosti také několik problémů. Jisté období se mu nedařilo v podnikání a dostal se do velkých dluhů. I to však společně s Terezou zvládli překonat a ještě více to posílilo jejich vztah.

Související Příspěvky