Žilková se může radovat! Cesty jejího manžela a jeho mladé milenky se rozcházejí!

Nedávno přiletěl Martin Stropnický (66), stále manžel Veroniky Žilkové (61), z Tel Avivu do Prahy spolu s jeho přítelkyní Markétou Horňákovou (30).

I když hlavním důvodem jejich cesty byl jeho rozvod, je možné, že řešily i další záležitosti na ministerstvu ohledně jejich působení v zahraničí. V Izraeli svou misi velvyslance Martin končí, ale k velkému překvapení mnoha, tam jeho milenka nadále zůstává.

Už jen měsíc zůstává Martinovi Stropnickému do odchodu z postu velvyslance v Izraeli.  Před pár měsíci sice vzpomínala Veronika Žilková, že by měl dostat další misi velvyslance v jiné zemi, ale od té doby zůstalo ticho.

Jeho mladá přítelkyně Markéta Horňáková, která stojí za rozpadem manželství Veroniky a Martina, má zůstat nadále v Izraeli v pozici konzulární referentky a jejich cesty se tak zřejmě rozejdou, pokud nenajdou řešení, jak být spolu.

‚Je sice možnost, že pokud už Stropnický nedostane další diplomatickou misi, zůstane v Tel Avivu a pronajme si tam byt, ale kdoví, jestli si to vzhledem k tamním vysokým cenám a životním nákladům bude moci z jeho důchodu dovolit.

Je sporné, jaké kroky podniknou k zachování vztahu, jak už jednou Stropnický dokázal, u něj platí „sejde z očí, sejde z mysli“. Markéta si ale zjevně Martina obmotala kolem prstu, a tak ani jeden z nich jistě nemá zájem vztah ukončit.

Možná se Stropnický přece jen dočká řízení nějakého dalšího velvyslanectví. Pokud by se do té doby stihli vzít, Markéta by ho tam mohla doprovázet jako manželka. Veronika si myslí, že budou mít i společné dítě . „Zde se tatínek nyní rozhodl investovat do nové partnerky, nové rodiny a nových dětí,“ konstatovala smutně Veronika poté, co se silou-mocí bránil proti výši navrhovaného výživného pro dceru Kordulu (17). Smutné je, jak se dal zkušený muž a diplomat zblbnout natolik, že na dceru vůbec nedbá. Snad mu nový vztah stál za to.

Zatímco vztah Martina Stropnického čelí odloučení, Veronika si užívá pohody po boku muzikanta Josefa Holomáča:

Související Příspěvky