Tak přece? Nový muž po boku vdovy Ivany: Gott by zíral, dohodila jí ho jeho kamarádka!

V životě Ivany Gottové je nový muž. Zkušenost s ním má už i tato Gottova kamarádka, která ho vdově dohodila.

Přestože od smrti Karla Gotta uplynou už čtyři roky, vdova Ivana nemá ani pomyšlení na jiného muže a vždy říká, že její životní láskou byl Karel Gott. Mnozí by jí však přáli, aby do konce života nezůstala sama a aby se po jejím boku objevil i nový muž. Není to však tak jednoduché…

Před časem však vdova Ivana přece jen udělala jistou změnu, která se týká nového muže po jejím boku. A tuto změnu již také oficiálně oznámila na webových stránkách.

Novým mužem po boku Ivany Gottové je Lukáš Sapík, který má v jejím týmu na starosti sociální sítě a nahradil tak na tomto postu mluvčí rodiny Karla Gotta Anetu Stolzovou. S Lukášem Sapíkem má velmi dobré dlouholeté zkušenosti i Gottova kamarádka zpěvačka Jitka Zelenková, které Lukáš Sapík také spravuje sociální sítě, a tak ho Ivaně Gottové dohodila. Fanoušci se tak mohou těšit, že i nadále budou včas informováni o novinkách souvisejících s odkazem Karla Gotta.

Novým mužem po boku Ivany Gottové je Lukáš Sapík (na foto s Jitkou Zelenkovou). Zkušenosti s ním má i Jitka Zelenková, které se stará o její sociální sítě. Lukáš se nedávno stal součástí týmu Ivany Gottové a bude se starat také o sociální sítě Karel Gott Agency.

Lukáš Sapík je nejen asistentem Jitky Zelenkové, ale i jejím dobrým kamarádem, o čemž svědčí tato její slova: „Můj anděl strážný, asistent, duše spřízněná a kamarád až za hrob @ look_asap ♥️. Přeji mu kromě zdraví a stále dobré nálady, hlavně to, aby se mnou vydržel všechnu tu tíhu světa, kterou ho neustále zahrnujem a to někdy nebývá jednoduché, nicméně Luky? Všechno nejlepší a ať nám je stále tak dobře!“, takto od srdce mu poblahopřála Jitka k narozeninám.

Ivana Gottová tak přijala Lukáše do firmy Karel Gott Agency, kde už nějakou dobu pečuje o Facebook a Instagram Karla Gotta a nyní začal pracovat i na dalších projektech agentury. Vdova Ivana se nedávno objevila poprvé na veřejnosti s Lukášem Sapíkem po boku a šlo o velmi důležitou věc. Lukáš Sapík stál Ivaně Gottové po boku při podpisu smlouvy mezi Karel Gott Agency a ČRo. O co jde?

Lukáš pro rádio již několik let pracuje, a letos v lednu se stal rozhlasovým kreativním producentem. Podle informací Nedělního Aha! se Sapík právě díky tomu zasadil o čtení na pokračování z Gottovy knihy Má cesta za šťastím, kterého se ujal herec Igor Bareš (57) a ve které díky umělé inteligenci zazní i Karlův hlas.

„Poprvé budete moci slyšet Karlův hlas vytvořený umělou inteligencí ve čtvrtek 13. července v předvečer výročí jeho narozenin, vybrané díly z knihy uvede Český rozhlas Dvojka od 14. července, celou autobiografii pak vydáme jako audioknihu letos na podzim,“ prozradila Gottovým Ivana.

Související Příspěvky