Toto se tak často nevidí! Ivana Gottová vyrazila do ulic, překvapením je S KÝM!

Ivana Gottová (47), vdova po Karlu Gottovi (†80), se po více než třech letech v ústraní postupně stále častěji ukazuje na veřejnosti i na společenských událostech.

V dubnu se ukázala na Česko Slovenském benefičním plese na Tenerife, přičemž se oblékla do tmavých volných šatů, až se začalo spekulovat, zda jimi neskrývá těhotenství. Jak se ukázalo, je to nesmysl, Ivana nikoho nemá a věnuje se hlavně svým dvěma dcerám. A právě s nimi a její mámou si vyšla na nedělní vycházku spojenou s obědem. Ivana Gottová s dcerami Charlotte Ellou (17), Nelly Sofie (15) as mámou Blankou Krejčí se vydala do restaurace k Vltavě. Ivana měla na sobě bílé kalhoty a černý vrchní díl s lehkým sakem, zjevně ještě nechce provokovat větší barevností. No luxusní doplňky, které zvolila, jako kabelka od Diora, značkové brýle, hodinky, boty či zlaté náušnice rozhodně nebyly známkou skromnosti – jejich cena se v součtu vyšplhala na ohromujících více než 5500 eur. Z miliardového dědictví jsou to ale drobné.

Ivana si s rodinkou vychutnala nabídku „all you can eat“ a popíjela přitom i prosecco. Najeděné a v dobré náladě pak pokračovaly v procházce dál, a tak se mnohým lidem naskytl poměrně vzácný pohled na celou rodinu zesnulého mistra. Třeba uznat, že jeho dcerky už nejsou žádné holčičky a pomalu dorůstají i mámu. Fotky z nedělního obědu si můžete prohlédnout zde :

Ve stejné sestavě s mámou a dcerami zahlédlo několik vysmátou Ivanu Gottovou iv porodnici během velikonočních svátků v dubnu. Přišli se podívat na čerstvě narozeného v pořadí již třetího vnuka Karla Gotta. Všichni kluci jsou potomky jeho druhorozené nemanželské dcery Lucie Valčíkové (35). Dubnový chlapeček je z druhého manželství s Lukášem Valčíkem (30), za kterého se v tichosti provdala v listopadu 2021 po jejich zhruba ročním vztahu. Jejím dvěma synům z prvního manželství s Janem Kovaříkem přibyl po sestřičce od otce s jeho novou partnerkou bratříček. Ivaniny dcery se z dalšího bratranečka jistě těší také a není pochyb, že Karel by byl nadšený.

Související Příspěvky