A je konec! Zdrcená Hanychová přiznala, že navzdory velké snaze to nevyšlo!

Hned po porodu svého třetího potomka, malé Rozárky, se Agáta Hanychová (38) cítila i na čtvrté dítě. Nyní přiznává, že i ty tři jsou na ni už asi moc.

Rozárčin tatínek Jaromír Soukup (54) se jí snaží jak-tak pomoci, ale je tak pracovně vytížen, že moc času mu na rodinu nezbývá. Navíc se Agáta rozhodla krátce po porodu propustit filipínskou chůvu, protože si nerozuměla s dětmi a narušovala prý přirozený chod domácnosti. Pro různé povinnosti jí nemůže vždy pomoci a být po ruce ani její máma, herečka Veronika Žilková (61). Příliš velkou zátěž známá influencerka prý nezvládá, doplácí na to její tělo.

​Pro své sledovatelky na instagramu přinesla Agáta Hanychová nemilé zprávy o jejím zdraví. Velmi ráda se dosud ukazovala jako šťastná a spokojená maminka své dcerky Rozárky, is tím, jak ji kojí. Ale ještě v šestinedělí se pustila i do tréninků boxu, aby zase získala své původní míry, což se jí i podařilo. No možná teď platí drahou daň. Agáta sice tvrdí, že jí normálně, ale vzhledem k její historii, když kvůli linii často hladoví, k tomu intenzivně cvičí a navíc už i pracuje, přišla o mléko. Tvrdí, že je z toho nešťastná, chtěla kojit déle.

„Je to náročné, netušila jsem, že to bude taková změna, ze dvou dětí na tři. Je to tak náročné, že se mi to podepsalo i na zdraví. Na těle mám vyrážku, se kterou jsem byla na kožním, ale prý je to únavový syndrom,“  ozřejmila svou situaci Hanychová na začátku živého vysílání na sociální síti. Pak pokračovala:  „A už nemám ani mléko. Já, paní kojko, která vždy chtěla kojit. Kryšpína jsem kojila devět měsíců, Miu jsem velmi dlouho nekojila, byly to asi čtyři měsíce. A u Rózy nám to došlo. Co je pro každou matku stresující, každá je z toho hotová, takže i já. Snažila jsem se kojit všude.“

Zamýšlela se i nad příčinou. „Nevím, jestli je to věkem, nebo třemi dětmi a tím, že je toho na mě fakt hodně. Vím, že mnoho matek má tři děti, ale já do toho ještě pracuji. A tak jsem o to mléko přišla. Mrzí mě to, bolí, asi to už bylo naposledy.

Kojela jsem dva měsíce,“ povzdechla si před kamerou a měla při tom slzy na krajíčku. Na druhé straně ani své první dvě děti nekojila zrovna dlouho, v rozporu s tím, na jakou milovnici kojení se pasuje. Její sledovatelky jí zcela zprávě vzkázaly, že by si měla užívat řádnou mateřskou dovolenou a dopřát si i odpočinek. Několik vyjádřilo názor, že si za to může sama, pracovat by nemusela, jistě ji umí zajistit její partner Jaromír Soukup. Agáta má však vzor v mámě, která je stále pracovně vytížená a má spoustu různých aktivit. Její údajně špatný zdravotní stav by však měl být pro ni mementem.

Maličká Rozárka si to nejlepší, co miminko může od mámy dostat, mateřské mléko, příliš dlouho neužila:

Související Příspěvky