BRENDA z Beverly Hills 90210 bojuje z posledních SÍL! DĚSIVÉ FOTO z nemocnice: RAKOVINA je už..

Oblíbená herečka Shannen Doherty (52) dostává jednu ránu za druhou. Nejenže se rozvedla s manželem pro nevěru, ale rakovina znovu udeřila v plné síle.

Odvážná herečka Shannen Doherty (52) se už přes dva roky pasuje s krutou diagnózou. Rakovinu prsu ve čtvrtém stadiu se snaží porazit pozitivním myšlením, zdravou stravou a láskou rodiny a přátel.  Zdá se, že herečka svůj boj s krutou nemocí prohrává. Nejnovější totiž na sociální síti Instagram zveřejnila video z nemocnice, kde ukázala, že rakovina se rozšiřuje.

Zveřejněné záběry vyobrazují herečku v nemocnici během radioterapie. Zdravotní personál se však nezaměřil na její hrudník, ale na její hlavu. Herečce na zveřejněných záběrech připevňují na obličej ochrannou masku, která je přimontována ke stolu, a snaží se zaměřit místa, která budou ozařována.

Jelikož herečka kromě data nezveřejnila k videu žádné další informace, pod příspěvkem se okamžitě začaly množit otázky i odpovědi jejích fanoušků. „Proč jí snímají hlavu, když má rakovinu prsu?“ zeptala se jedna z fanynek. Odpovědi na sebe nedaly dlouho čekat av komentářích lidé odhalili děsivou pravdu. „Rakovina se jí rozšířila do mozku. Na záběrech jí vyrábějí masku na tvář, která se bude používat během všech ozařování,“ vysvětlil jeden z fanoušků.

Herečka přitom zveřejnila záběry bez jakýchkoli příkras či předstíraného hrdinství. Během toho, jak její zdravotníci připevňovali na obličej masku a vysvětlovali jí další postup, bylo vidět, jak jí po tváři stékají slzy. Když ji následně posunuli do přístroje, její tělo se značně chvělo. Herečka zatím nové informace o svém zdravotním stavu nezveřejnila, ale mnoho fanoušků ji povzbudilo , že kombinace chemoterapie a ozařování jí může zachránit nebo prodloužit život. Pro Shannen to však musí být o to těžší, že kromě rakoviny se musí popasovat is rozvodem s nevěrným manželem. Nezbývá tedy nic jiného, ​​než herečce držet palce, aby léčba zabrala.

  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *