Bitka v přímém přenosu: Jaromíra Soukupa napadl host!

Jaromír Soukup rozhodně není žádnou neznámou ani v našich končinách. Do pozornosti veřejnosti se dostal díky oblíbené české stanici TV Barrandov a také vztahu s modelkou Agátou Hanychovou.

Přestože je ostříleným moderátorem, stále mohou nastat situace, které ho před kamerou dokáží překvapit.

Jaromír Soukup je obecně považován za českého mediálního magnáta. Je jedním z mála šéfů, který pořady také moderuje, přičemž jde o desítky různých projektů. Věnuje se politickým tématům, ekonomice, bulváru a dokonce neváhá před kamerou i vařit.

Do pořadu Reakce si nově pozval YouTubera Aleše Bejra, který se prezentuje jako Psychopat Bejr. Druhým hostem byl moderátor Jakub Jíra. V jednu chvíli najednou YouTuber zahodí batoh a okamžitě vystartuje po Soukupovi. Majitel české stanice se však nenechal zastrašit a došlo na potyčku.

Mnozí diváci byli šokováni z incidentu, ke kterému došlo přímo před kamerami. Jiní jsou přesvědčeni, že šlo o dohodnuté divadlo, které mělo získat pozornost pro organizaci Clash of the Stars, jelikož pořádá MMA zápasy influencerů. „Takže my se uvidíme v Clash of the Stars, ty močko!“ křičel Bejr do tváře 54letého podnikatele, který se jen usmíval. Později na sociální síti Soukup potvrdil, že zápas má být již dohodnut.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *