Bitka v přímém přenosu: Jaromíra Soukupa napadl host!

Jaromír Soukup rozhodně není žádnou neznámou ani v našich končinách. Do pozornosti veřejnosti se dostal díky oblíbené české stanici TV Barrandov a také vztahu s modelkou Agátou Hanychovou.

Přestože je ostříleným moderátorem, stále mohou nastat situace, které ho před kamerou dokáží překvapit.

Jaromír Soukup je obecně považován za českého mediálního magnáta. Je jedním z mála šéfů, který pořady také moderuje, přičemž jde o desítky různých projektů. Věnuje se politickým tématům, ekonomice, bulváru a dokonce neváhá před kamerou i vařit.

Do pořadu Reakce si nově pozval YouTubera Aleše Bejra, který se prezentuje jako Psychopat Bejr. Druhým hostem byl moderátor Jakub Jíra. V jednu chvíli najednou YouTuber zahodí batoh a okamžitě vystartuje po Soukupovi. Majitel české stanice se však nenechal zastrašit a došlo na potyčku.

Mnozí diváci byli šokováni z incidentu, ke kterému došlo přímo před kamerami. Jiní jsou přesvědčeni, že šlo o dohodnuté divadlo, které mělo získat pozornost pro organizaci Clash of the Stars, jelikož pořádá MMA zápasy influencerů. „Takže my se uvidíme v Clash of the Stars, ty močko!“ křičel Bejr do tváře 54letého podnikatele, který se jen usmíval. Později na sociální síti Soukup potvrdil, že zápas má být již dohodnut.

Související Příspěvky