Felix Slováček v Thajsku o všechno přišel: Půjčit si musel i oblečení

Muzikanta museli zachránit kamarádi.Po bouřlivých vztazích, kterými český muzikant Felix Slováček (80) za ostatní období prošel, svou osmdesátku oslavil ve výlučně pánské společnosti.

S přáteli se vydal na plavbu katamaranem po thajských ostrovech, ale ani to se neobešlo bez problémů. „Všechno by bylo super, kdybych po přistání v Phuketu nezjistil, že mi aerolinky ztratily kufr. Navíc jsem šíleně zmokl. Nebyl to obyčejný déšť, ale neskutečné a obrovské proudy vody,“ vzkázal PLUS 7 DNÍ z jinak slunné destinace, kde jsme ho objevili.

Situaci bere naštěstí s humorem. „Zjistil jsem, že člověk tady v podstatě nic nepotřebuje. Dvě trička, jedny trenýrky a hotovo. To Thajcům závidím. Jelikož jsem o všechno přišel, tričko jsem si půjčil od jednoho kamaráda, plavky od druhého a jsem spokojen,“přehodil pobaveně.

Kocour Felix, i když chtěl mít chvíli klid od žen, našel zalíbení v domorodkyních. „Zatím jsem neviděl žádné Evropanky. Všude samé Thajčanky. Ale krásně,“ pochvaloval si.Odpočatý a daleko od svých žen nabral druhý dech. „Cítím se výborně, ale kdo ví kolik těch let ještě bude? Zamiloval jsem si tento svět a mám ještě mnoho plánů,“ dodal.

Související Příspěvky