Wow, to je podoba! Mladší dcera Evy Vejmělková je celá máma, hned by mohla hrát v nové Fontáně pro Zuzanu

Blondýnka z Fontány pro Zuzanu má doma svou věrnou kopii v podobě mladší dcery, vždyť se podívejte!

Stačil okamžik, aby oba zjistili, že je to jiné. On ji upoutal očima, „tesilkami“ a svetrem s nápisem Champion. Ona ho šokovala sedíc na parapetu ostravského konzervatoře v bílých teniskách a bleděmodrých džínách.

Právě v ní – krásné blondýnce Eve Vejmělková – našel režisér Dušan Rapoš kromě hlavní hrdinky kinohitu Fontána pro Zuzanu i svou budoucí manželku.

Znovu na veřejnosti

Krásná, šťastná, vysmál. Takto se Eva Vejmělková po delší době objevila na veřejnosti, když přišla podpořit svého manžela, režiséra Dušana Rapoš na premiéru pohádky Když draka bolí hlava, kterou režíroval.

Přestože paní Eva o několik měsíců oslaví již 50-ku, na svůj věk vypadá opravdu luxusně. Tato bývalá herečka, vystudovaná psycholožka a máma dvou dcer, Tary a Rity , přišla na premiéru pouze jako doprovod svého manžela, ale i tak se hned stala středem pozornosti.

Herectví

Eva Vejmělková se k herectví dostala díky své matce, která ji přihlásila do hereckého kroužku. Odtud její cesta později vedla na konzervatoř.

A tady se jako 16-letá objevila v Kare plné bolesti a stejně tu ji objevil režisér Dušan Rapoš do svého filmu Fontána pro Zuzanu. O dva roky později následoval film Jak básníkům chutná život, kde ztvárnila křehkou „Píšťalku“ z básníků.

Režiséra Dušana Rapoš okouzlila právě jako studentka konzervatoře. Randili spolu dlouhých 15 let a nakonec se vzali v Las Vegas.

Dospívající dcery

Spolu mají dvě dospívající dcery – Taru 17) a Ritu 14). „Jejich příchod na svět způsobil, že Eva je ještě více sexy a má v sobě tolik lásky, že ji nemusí dělit. Láska se v ní dokáže násobit, „nešetřil chválou na své polovičky šarmantní režisér.

Související Příspěvky