Má 6letou dceru s fanynkou?! Bohuš Matuš má co vysvětlovat!

V případě českého zpěváka Bohuše Matuše (49), který je známý z mnoha muzikálů, se v souvislosti se ženami zmiňuje většinou jen jeho mladičká manželka Lucie (19).

Brali se v den její zletilosti, ale to už byla několik měsíců na světě jejich dcerka Natálka. Jejich vztah vyvolal zpočátku velmi negativní reakce, údajně neměla ani patnáct, když se poznali, ale Matuš trdí, že spolu začali chodit až v jejích šestnácti. Málokdo jim dával větší šanci, ale časem se ukázalo, že jsou mnohem stabilnější pár, než se zdálo. Ale ani manželství neodradilo některé Matušovy zanícené fanynky od pokusů o vztah.

Zpěvák s hlasem, jaký má málokdo v Česku, vedl roky staromládenecký život a moc nevnímal, jak mu utíká čas na seložení rodiny. Změnila to až Lucie Palkaninová, která si ho vyhlédla jako velká milovnice muzikálů. Jak sám přiznal, k životu se vždy nestavěl zodpovědně, což mělo ohrožovat i jeho pěveckou kariéru, ve které ho prý podporoval i sám Karel Gott. Zlobil se jak s ní Matuš hazarduje, protože velmi oceňoval jeho hlas. Paradoxně, až vztah s tehdy ještě nezletilou Lucií, ho dokázal uklidnit a stabilizovat. Ukázala se v tomto věkově nerovném páru jako racionálnější a odvážnější.

Jak nedávno Matuš vzpomínal v pořadu Blesku Kápni božskou, měl velké štěstí, že na ni natrefil, protože má i fanynky poměrně podivného ražení. Jedna fanynka, která chodí často na moje představení, vždy přijde se svou šestiletou dcerou a tvrdí , že je to moje dcera, kterou jsem jí udělal, když jsem se učil na kominíka. A já se jí vždy snažím vysvětlit, že jsem byl kominíkem před pětatřiceti lety a ta dcera má šest let ,“ svěřil se v rozhovoru a je zjevné, že to prostě časově vůbec nesedí. Lucie se tedy nemusí obávat, že jejich dcerka Natálky by nebyla Bohušovo první dítě.

Matuš dobře ví, jaké má štěstí :

Ale zpěváka manželce musel přiznat ještě jednu zanícenou fanynku, která jím byla dočista posedlá. “ Byla jedna, který mi neustále stála pod okny, když jsem ještě bydlel v Holešovicích. Byla tam od rána do večera, “ zmínil se o stalkerce, jak se zvyknou takové fanatičky označovat. Velmi zvláštní pozadí má i příhoda s nechvalně známou postavou z kauzy týrání malých chlapců v Kouřimi i Brně, Barborou Škrlovou, která se vdávala za chlapce. Velmi ho zlobilo, že ho s ní spojují. “ Nejvíce mi vadilo, když se začalo psát, že jsem žil někde v zahradní chatce s Barborou Škrlovou. To mě opravdu překvapilo,“ vzpomínal Bohuš Matuš.

Právě Škrlová měla tehdy u soudu říci, že s ním žila měsíc v zahradní chatce. “ On vydělával zpěvem az toho jsme oba žili,“ tvrdila tato žena, která není psychicky v pořádku. Matuš přemýšlel, jak vůbec mohla přijít k jeho jménu. “ Kdysi jsem byl v jednom brněnském sboru, kam asi nějakou chvíli docházela, jak mi někdo řekl. Asi mě znala, ale já nijak blíže ne. Pak jsem poprosil advokátku, jestli by mi s tím nemohla pomoci, a ona šla přímo za Barborou do ústavu. A ta pak mi napsala dopis, ve kterém se omluvila, že si to všechno vymyslela,“ objasnil tento případ, který už skutečně nebyl jen takový žertík, ale pořádná nepříjemnost. Na druhé straně, známé tváře se musí vyrovnávat is takovou nechtěnou tváří popularity.

Související Příspěvky