Pohřeb herečky Gondíkové?! Fotka z rozloučení s Langmajerovou manželkou všechny šokovala!

Česká herečka a moderátorka Adéla Gondíková je jen 49 let, kariéra běží na plné obrátky, těší se z pěkného manželství s hercem Jiřím Langmajerem a obecně přímo vzkvétá.

Tak to alespoň všichni vnímali, dokud nezačala kolovat fotografie z jejího pohřbu. Takové něco vždy vyvolá silné emoce, vždyť v poslední době odchází na věčnost nečekaně mnoho osob iz herecké branže.

Pro Adélu Gondíkovou zjevně neexistuje téma, ze kterého by měla dostatečný respekt k tomu, aby nenašla způsob, jak si z toho trošku vystřelit. Velký boom krimi seriálů v televizním vysílání dává téměř každému herci šanci, aby si v nich zahrál. Adéla nedávno přijala poněkud zvláštní roli v minisérii Poslední oběť, kde hlavní hrdinka už na začátku příběhu zemře.

Pro lidi, kteří o natáčení netuší a spatřili najednou jen pohřeb a fotku Gondíkové, to byl pořádný šok. Naštěstí, je to skutečně jen „jakože“. „Když se natáčel pohřeb, tak mi poslali do naší divadelní komunikační skupiny mou fotku s tou černou páskou, jako jsem zemřela. Mně se to zdálo vtipné, ale ostatní ve skupině se lekli, co to proboha je. Víte, my jsme velmi cynické, ze všeho si děláme legraci,“  přiznala pro Extra.cz tato sympatická milovnice černého humoru.

V seriálu se mohla v roli oběti vraždy Adéla podívat na vlastní pohřeb:
S typickým nadhledem popsala Gondíková také to, jak se při natáčení cítila jako mrtvá. „Jak se hraje mrtvola? Nesmíte dýchat, hýbat se, byla jsem přikryta pytlem a bylo vidět jen moji ruku. Přesně tak se to hraje a je to už moje druhá,“ popsala svůj nezvyklý začátek natáčení role vědecké pracovnice, která měla velmi zvláštní  pozadí . Přesně tohle je však humor či situace, která sedí nejen Gondíkové, ale i jejímu manželovi Langmajerovi. Ten je znám ještě většími bláznovstvími, a tak není pochyb, že u těchto dvou musí být pořádně vesele.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *