Bílá totálně bez make-upu! Reakce jsou smíšené, ale velké chvály se nedočkala!

Odkdy se dala Lucie Bíla (56) dohromady s Radkem Filipem (39), na její tváři spatřit spokojený výraz, jako by přímo o 20 let omládla.

Na fotce, kde je téměř bez make-upu rozhodně nevypadá, že bude mít příští týden 57. Zajímavé byly ale různé reakce od jejích sledovatelů. Možná z nezvyku jinak často výrazně nalíčeného obličeje zpěvačky ji více řádně „sfouklo“.

‚Už před dvěma lety avizovala zpěvačka Lucie Bíla, že se rozhodla pro radikální změnu vizáže a stylu oblékání. O pomoc požádala známé módní stylisty a udělala dobře. „Zatoužila jsem po změně a našla jsem si lidi, kterým jsem řekla, pojďte to změnit. Vyhazte z mého šatníku, co tam nepatří, jděte na to tvrdě. Spojila jsem se s lidmi, kteří tomu rozumějí. Móda není zrovna můj koníček. Mě ale zas baví jiné věci,“  svěřila se tehdy Lucie pro  Super.cz. Zahodila téměř všechno černé a bílé oblečení, přidala barevnost a zjemnila líčení, které si kdysi dopřála až nadmíru.

I jiné výstřednosti vyměnila za ležérnější styl. „Přišlo to. Necítím se najednou dobře v černé barvě, to je u mě nevídané. Teď už jsou v mém šatníku i jiné barvy. Nejen černá a bílá. Cítím se dobře takhle. Mám ráda pánský styl, ale cítím se lépe, když vlasy nejsou stažené, zatížené. Mám ráda lehký make-up. Mám ráda, když jsou věci přirozené, abych se cítila svobodně. Některých starších fotek se děsím. Říkám si, to jsem fakt já?“, konstatovala zpěvačka, která ale občas udělá výjimku a na koncertech se vrací k výraznému outfitu.

Fotografií téměř zcela bez make-upu, s volně rozpuštěnými vlasy oblečená v růžovém as růžemi v náručí, ale Lucie velmi překvapila. Jako by to ani nebyla ona, ale nějaká mladá dívka. Našli se však hned nepřející, kteří poukázali na to, že je fotka opravdu až příliš dokonalá. „Filter, super,“  poznamenal někdo se škodolibostí a téměř to samé stálo iv další reakci s otázkou:  „Proč ten filtr?“ No našla se i zcela nemístná poznámka:  „Co je to za starou holku?“  Bylo to přitom přesně naopak, akorát se těžko chápe, že lidem méně překážejí přefiltrované a napíchané influencerky a jiné celebritky, jako jedna Bílá nevinná fotka.

Související Příspěvky