Agáta přiznala selhání! No víc byla šokována urážkou přítelkyně jejího exmanžela Prachaře!

Navzdory příšerným hodnocením a sporné sledovanosti, Lela Show Lely Vémoly (33) v televizi Jaromíra Soukupa (54) zatím pokračuje.

Aktuálně měla i být i zajímavým hostem, zejména pro diváky Soukupovy televize – nastávající mámu jeho třetího dítěte Agátu Hanychovou (37). Tématem bylo mateřství a péče o děti, ale Agáta tam našla i dobrou možnost si opět rýpnout do exmanžela, ale i jeho současné přítelkyně.

​Pro Agátu Hanychovou platí, že každému dítěti dopřála „luxus vlastního tatínka“, jak se kdysi vyjádřil Bolek Polívka o matkách jeho dětí. Právě to, jak takovou ne zcela tradiční situaci vnímá, zajímalo Lelu, která má dvě malé děti s manželem Karlosem Vémolem. Jistě to nemá jednoduché, i když její děti mají otce jednoho, za to na ně a domácnost vedle jeho tréninků a zápasů moc času nemá. Agáta je na tom velmi podobně, když s otci jejích dětí pochopitelně ani nežije.

Mnoha vztahy s muži nechvalně známá influencerka Agáta se v rozhovoru s Lelou trochu zdráhala. „Já jsem si to samozřejmě nevybrala. Považuji to za svoji největší životní prohru, že jsem to s prvním ani druhým tatínkem nevydržela. Co se dá dělat,“ přiznala si svůj podíl viny na rozpadu první i druhé rodiny. Ale snaží se s oběma muži fungovat i po rozchodu. „Střídavá péče je náročná, ale tu mám jen na Miu, Kryšpín je v mé péči a chodí k tatínkovi kdy chce, většinou jeden až dvakrát měsíčně na pár dní. Miu si předáváme podle tatínka. Než by měla být Mia s chůvou, raději to udělám podle něj,  pokračovala Agáta v vyprávění o úskalích, které souvisejí s tatínky jejích dětí, pokud jim chce dopřát jejich práva na ně.

Zejména s Jakubem Prachařem to prý není jednoduché. Má spoustu práce a také novou přítelkyni Sáru Sandevu, se kterou si už nepochybně plánuje budoucnost. Agáta se k ní nikdy nevyjadřovala, ale je jasné, že ji moc nemusí, což párkrát naznačila na Instagramu. Její malá Mia s ní přichází často do kontaktu, když je u otce. „Sáru nazývá macechou, furt se mě ptá, jestli ji mám ráda, tak říkám, že ji mám ráda, přitom je mi úplně fuk,“ vyjádřila se Agáta a dala tím jasně najevo, že žádné pozitivní emoce vůči Sáře nechová, právě naopak.

„Tak nějak si vycházíme vstříc, protože ani já jsem nežila se svým otcem. Máma mě naučila, že vycházet s tatínky dětí je strašně důležité. Takže když měl Kryšpín narozeninovou oslavu, pozvala jsem jak Jaromíra, tak i tatínka Kryšpina. Snažím se, když jsme to my dospělí pokazili, aby ta rodina fungovala,  svěřila se Hanychová s rozumným nastavením jejího fungování. Zejména u Prachaře to však zjevně ještě zcela nevychladlo, jak cítit z jejích častých urážlivých poznámek na jeho konto. Snad to chce jen čas.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *