Další miminko?! Mladá manželka 88letého nevěrníka Jana Saudka šokovala!

Napohled nepochopitelný vztah mladé publicistky a bývalé moderátorky Pavlíny Hodkové (42) s jejím manželem Janem Saudkem (87) je zřejmě pro oba osudový.

Žije s ním údajně téměř devatenáct let, ale manželství uzavřeli až v roce 2014. Vytrpěla si s tímto o pětačtyřicet let starším veřejně známým nevěrníkem své, ale dokázala se s tím vyrovnat a neopustila ho.

‚Přestože je Saudek známý nevěrník, snad přímo zvrhlík, jak ho mnozí označují, od své výrazně mladší manželky vyžaduje absolutní věrnost. To, že on plodí děti na všechny strany je vedlejší, má jich prý 15 či 16, ani sám neví, a jeho pravnuk je starší, než nejmladší dítě. S Pavlou má tři děti, ale pořádně překvapila tvrzením, že by prý přijala i další.

Svojský umělecký fotograf Jan Saudek, který se proslavil typickými kolorovanými fotografiemi ženských těl všech tvarů, ale především kyprých, přežil nespočet avantur, údajně is vlastní dcerou. I když o tom jistě jeho současná manželka dobře věděla, kromě jeho světové slávy a uznání, možná i právě jeho hypersexualita a do jisté míry zvrhl, ji magicky přitahovala. „Zažila jsem toho dost, v jednu chvíli mě z toho osvobodily děti, na které jsem se mohla vymlouvat, abych nemusela být svědkem jeho avantur. Je jednodušší to nevědět,“ svěřila se před časem v televizním pořadu Povídej .

‚Pavla musela před necelými třemi lety spolknout i to, že se mu narodil syn se slovenskou právničkou. “ Tama dáma si to dítě upřímně přála, je to starší žena, je mu 37 let… Má nejvyšší čas! Má sice dva doktoráty, ale pokud to chtěla, tak jen blázen by odmítl. Je z umělého oplodnění, protože já jsem každý večer ožralý a neschopný do té dívky např*at,“ vyjádřil se o mladé ženě skutečně otřesně tento stařec, snad to myslel alespoň trochu sarkasticky. Saudek tvrdí, že při tom všem ale Pavlu miluje naplno, ale zároveň nechápe, kde je problém, když přece „vše platí jako najatý“.

Pavla ustála i toto Saudkovo cynické prohlášení a zdá se, že s ním nadále hodlá vydržet. Ale ještě více šokovala slovy o tom, že by přijala i další dítě. Ráda odpovím, že ráda. Dokážu si představit, že jedno, dvě, tři , ale myslím, že mi ubíhá čas, že tam už mnoho příležitostí není a nechci se rouhat, mám tři zdravé děti, a to je dost v rámci štěstí „Za tři jsem ráda, ale kdyby bylo čtvrté, páté a šesté, tak se nebudu bránit,“ odpověděla překvapivě po všem tom, co si se stárnoucím manželem užila. “ No tak nebylo to tak úplně snadné vždy, ale v jeden moment jsem si řekla, že ty ženy kolem nic moc neznamenají, že on se vždy vrátí. Říkala jsem si, že jednoho dne nepřijde, ale zatím se to nestalo a teď si troufám říci, že se tak už nestane.Jsem ta, co vydržela,“ konstatuje Pavla, ale jestli má takto vypadat manželské štěstí, je sporné.

Související Příspěvky