Monika Bagárová vzkázala moderním matkám: Vychováváte lakomé děti!

Populární česká zpěvačka svou dcerku nade vše miluje. Stejně jako mnozí jiní rodiče, i ona se při její výchově řídí spíše „selským rozumem“ a zbytečně na ní nezkouší různé moderní výchovné praktiky, které jsou právě trendy.

Asi každý rodič chce ze svého dítěte vychovat slušného, ​​sebevědomého člověka, který bude úspěšný a šťastný. Někteří se proto při výchově řídí různými trendy praktikami, které však pro dítě nemusí být úplně nejvhodnější.

A právě proti těmto alternativním praktikám se postavila Bagárová, která svou dcerku Ruminku vychovává spíše podle tradičnějších hodnot. Zpěvačka se jasně vyjádřila proti metodě české výchovné poradkyni  Zdeňky Šíp Staňkové, která hlásí, že pokud vaše dítě nechce druhému své hračky půjčit, jako rodič byste ho v tom měli podpořit. Jasně , že jsem se překvapila, když Ruminka někomu nechtěla půjčit hračku, ale vysvětlila jsem jí to a řekla: Teď si pohraj ty, za chvíli kamarádka a pak zase spolu.

Je přece hezké, pokud si můžete věci půjčovat. Pak ona sama přišla a hračku jí dala… Myslím, že přístup dítě podporovat v tom, že nechce půjčovat, vede k tomu, aby byl lakomý.A já to často vidím.Je mi z toho smutno, že rodič nepřijde a ten pěkný způsob dítěti neukáže, „nechala se slyšet Monika. Souhlasíte s ní?

Související Příspěvky