Tajuplné a podivné chování Havlové: Nechce už mít příjmení po manželovi!

Oslavila životní jubileum a šokovala novým rozhodnutím. Dagmar Havlová přiznala, že nic v životě nedostala zadarmo…

Česká herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová (70) včera oslavila významné jubileum. Při této příležitosti o ní vznikl zajímavý dokument, který odvysílala CNN Prima NEWS. Mnohé informace o výjimečné herečce šokovaly.

Dagmar Havlová v dokumentu přiznala, že nikdy neměla docela snadný život. „Já nemám v životě nikdy nic zadarmo! Když mě doprovází štěstí, tak to jde ruku v ruce s nějakým smutkem. Nedostávám nic zadarmo, to si nemyslete,“ přiznala bývalá první dáma.

V rozhovoru také přiznala, že se měla před svatbou řídit radou Václava Havla, který jí říkal, aby po svatbě používala příjmení Havlová-Veškrnová. Tehdy to odmítla, teď toho lituje. „Přece jen jsem si jméno změnila na Havlová- Veškrnová, protože se teď opakují dobré filmy, ve kterých jsem hrála,“ přiznala.

Také se omluvila svému otci, že se vzdala příjmení Veškrnová. „Byl na mě opravdu velmi pyšný,“ vysvětlila, proč ji toto rozhodnutí z minulosti velmi mrzí. Známá herečka má na změnu jména logické vysvětlení.

„Když si žena změní jméno, pod kterým je známá, má to vliv i na její psychiku. Tak jsem se nějak proměnila. Poté, co skončilo Václavovi funkční období jsem se snažila vrátit k sobě, k té Dáši Veškrnové,“vysvětlila své rozhodnutí.

Související Příspěvky