Dagmar Havlová se topí v luxusu: Do svého vzhledu investuje statisíce!

Herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová slaví životní jubileum. Do svého vzhledu investuje statisíce…

Česká herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová v těchto dnech slaví sedmdesátku. V průběhu let se neměnil jen její vzhled, ale také módní styl a vkus. Havlová si vždy potrpěla na luxusní věci.

Dagmar Havlová se proslavila jako herečka pod příjmením Dáša Veškrnová. V roce 1997 si vzala za manžela tehdejšího českého prezidenta Václava Havla a stala se první dámou našich západních sousedů.

Jako manželka prezidenta musela být elegantní a stylová. Potrpěla si na dobře sedící kostýmy, tvídová saka, brože, ale i halenky. V roce 2008 byla navíc Českou módní akademií vyhlášena nejelegantnější ženou České republiky.

Na sociálních sítích je Havlová stále nesmírně aktivní a často přidává fotografie svých outfitů. V roce 2020 přidala fotku, na které měla růžovou kabelku značky Chanel za 160 tisíc korun. Takových kousků má ve své skříni víc.

V roce 2012 prozradil blízký zdroj z jejího okolí, že si nakoupilo spodní prádlo za 200 tisíc korun. Hvězda filmu Holky z porcenálu je zkrátka vždy tip top a do svého vzhledu ráda investuje nemalé peníze.

Související Příspěvky