TOHLE vážně přehnala ! Studená sprcha pro Slováčka. Slova jeho dcery by nechtěl slyšet žádný otec!

V rodině herečky Dagmar Patrasové (66) a hudebníka Felixe Slováčka (79) není už léta pořádně nic v pořádku.

Chronický nevěrník Felix nedbá na pověst a city jeho manželky, která proto moc trpí a jsou obavy, že to psychicky nezvládá. On se i teď, když za chvíli oslaví osmdesátku, stále rád přemlouvá s mladými fešandy. V tomto nezdravém manželství ale trpí ještě někdo – jejich děti, zejména sympatická dcera Anička (27).

Kdo by si kdysi pomyslel, že idol mnoha mužů, atraktivní herečka Dagmar Patrasová, bude jednou velké části veřejnosti na posměchu. Utrápila se podle všeho až k alkoholismu kvůli sedmi let trvající „oficiální“ nevěře svého manžela Felixe Slováčka s jeho o 30 let mladší milenkou Lucií Gelemovou. To už sice skončilo, ale Felix si nedá stále se ženami klid, přičemž rozhodně není ani zdaleka krasavec. Se ženami to ale prostě ví a jistě mu k tomu pomáhá jeho popularita v showbyznysu.

Na rozdíl od otce je introvertnější a má ráda komornější oslavy, respektuje ale i otcovy představy. „Otec je jeden z mála v naší rodině, který má rád takové obrovské oslavy,  já tomu moc nedávám, potřebuji jen své blízké,“ pojmenovala jeden z mnoha rozdíl vlastností v porovnání s otcem.

Ale co je asi nejcitlivější, je její vzor otce jako budoucího partnera. Otec prý pro dcery stanovuje jakýsi ideál, to ale v tomto případě ani poněkud neplatí. „Říká se, že si žena vybírá partnera podle svého otce, a ne vždy je to správné, protože si nosíme z rodiny vazby, které u toho partnera nechceme, protože nám nedělají úplně nejlépe. Snažím se toho vyvarovat,“řekla otevřeně na margo jejího otce, který má od ideálního manžela opravdu daleko. Kdoví, jestli se mu tato upřímnost dcery trochu nedotkne svědomí.

Související Příspěvky