Záchrana Patrasové v ohrožení! Zoufalá rodina je v koncích

S herečkou Dádou Patrasovou to vůbec nevypadá dobře. Už i její nejbližší rodina je v koncích…

Časy kdy byla Dáda Patrasová (66) milována, uznávaná a obdivovaná ikona jsou už dávno minulostí. Pohled na herečku, která léta patřila k těm nejtalentovanějším a nejkrásnějším dámám v českém showbyznysu je dnes spíše smutný… Rodina, přátelé, ale i fanoušci se obávají nejhoršího.

Poté, co oteklá, zničená a se špatnou artikulací vystoupila v ranním vysílání TV NOVA mají lidé kolem Patrasové o známou umělkyni strach. Ideálním řešením by podle mnohých mohlo být léčení. Na to však Dáda už léta přistoupit nechce.

„Ona je naprosto nesoběstačná. Už občas neví, jestli je den, nebo noc. Je nejvyšší čas se léčit. Neříká, jen dívá. Dáda je teď dva dny střízlivá, tak dává novinářům informace. Vydrží nepít jen krátce, pak zase do toho spadne „To už já nevydržím a nechám ji odvézt na léčení,“ strachoval se o manželku Felix Slováček na konci loňského roku.

„Ona dobrovolně na léčení nikdy nepůjde, protože si nic neuvědomuje. Nemyslím si, že někomu z rodiny se ji podaří přemluvit. To by šlo jen silou. Nedojde to ani k žádnému pokusu, rodina ví, že by podepsala reverz a odešla,“ prozradil zdroj z blízkosti rodiny Patrasové

 

Související Příspěvky